Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Divas HTC viduvējības - HTC Desire 610 un HTC Desire 816

Mobilie

Divas HTC viduvējības - HTC Desire 610 un HTC Desire 816Nokia prezentēja lētā gala telefoniņus, Samsung - flagmani. HTC, savukārt, mums sagatavojuši kaut ko pa vidu - lielāku un mazāku Desire.

Vidējās klases ambiciozais viedtālrunis HTC Desire 816: izcilākās funkcijas

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar pirmo un ambiciozāko vidējās klases 2014. gada viedtālruņu papildinājumu HTC Desire 816. Jaunais viedtālrunis apkopo sevī jau starptautiski atzītā 2013. gada tālruņa HTC One ģimenes svarīgākās funkcijas, apvienojumā ar dinamisku un modernu krāsu paleti, kā arī kvalitatīvu materiālu. HTC Desire 816 apvieno sevī izcilākās funkcijas, kas to padara par vislabāko HTC radīto viedtālruni savā cenu kategorijā.„HTC Desire 816 iezīmē jaunas un satraucošas ēras sākumu vidējās klases viedtālruņiem,” norāda HTC Corp. izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Nesalīdzināmi skaists dizains apvienojumā ar pieskaņotām tehnoloģijām, kā arī ar programmatūru. Tā jaunais HTC Desire 816 izaicina ikvienu vidējās klases viedtālruni. Šī ir lieliskākā izvēle, jo par neticamu cenu tiek sniegta augstākās klases veiktspēja un nepārspējams dizains.”

Jaunais HTC Desire ģimenes papildinājums lieliskai audio kvalitātei ir aprīkots jau ar labi zināmajiem HTC divkāršiem priekšējiem skaļruņiem un HTC BoomSound™, bet HTC BlinkFeed™ uz 5,5 collu ekrāna nodrošina iespēju būt nepārtrauktā informācijas apritē par jaunākajām ziņām un notikumiem. Savukārt fotogrāfiju mīļotājiem HTC Desire 816 būs ideāli piemērots savu divu jaudīgo kameru dēļ. Aizmugurē novietota 13 MP kamera apvienojumā ar HTC Zoe™ funkciju un automātisku labāko mirkļu izvēli, kā arī priekšpusē novietotā 5 MP kamera dod iespēju augstā kvalitātē iemūžināt gan neatkārtojamu dabas skatu, gan pašportretu.

HTC Desire 816 darbību nodrošina četru kodolu 1.6 GHz procesors, piedāvājot 4G LTE savienojamību, kas nodrošina augstākās klases ātrumu. Tāpat, neskatoties uz to, vai lietotājs vēlas pārlūkot internetu vai vienlaicīgi rīkoties ar vairākām aplikācijām, vai spēlēt spēles, sava aprīkojuma dēļ jaunais tālrunis būs piemērots ikvienam.

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 816 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams 2014. gada maijā un maksās aptuveni 350.00 EUR.
Vidējās klases viedtālruņu saimei piepulcējas HTC Desire 610: veiktspēja un izklaide

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar jauno viedtālruni HTC Desire 610 – kompaktu un jaudīgu izklaides centru. Ar 4,7 collu ekrānu, HTC BlinkFeed iespēju un jau labi zināmo HTC BoomSound, šis jaunais un dinamiskais tālrunis lietotājiem sniedz neatkārtojamu audio un vizuālo piedzīvojumu.

„Pircēju izvēlē noteicošajai būtu jābūt labāko funkciju izvēlei, neizdarot kompromisus kvalitātes ziņā,” komentē Filips Blērs (Philip Blair), HTC Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona prezidents. „HTC Desire 610 savas cenas ziņā sniedz iespēju ikvienam izbaudīt vēl nebijušu viedtālruņu pieredzi spēcīgā kombinācijā – veiktspēja un izklaide. Šim tālrunim ir skaists dizains apvienojumā ar jaudīgu veiktspēju.”

HTC Desire 610 darbību nodrošina četru kodolu procesors un 4G LTE savienojamība, kas sniedz iespēju viegli darboties gan HTC BlinkFeed sākuma ekrānā, pārlūkojot personīgi atlasītās ziņas un atjauninājumus, gan skatoties video vai pārlūkojot internetu. Daudzpusējā multimediju pieredze ir apvienota ar uzlabotu foto rediģēšanas iespēju un automātisku labāko mirkļu izcelšanu, kas dos iespēju dalīties un rādīt savas fotogrāfijas vai video augstā kvalitātē.

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 610 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams 2014. gada maijā cenu amplitūdā no 270.00 līdz 280.00 EUR.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

115.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies