Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Brīnišķīgs veids, kā atgriezties filmiņu fotogrāfijā par puscenu

Foto, Tehnika

Brīnišķīgs veids, kā atgriezties filmiņu fotogrāfijā par puscenu

Filmiņu bildes tagad atkal ir modē. Ļoti modē. Tik ļoti, ka filmu cenas aug teju katru mēnesi un teju tikpat bieži tiek izlaista jaunas filmas. Visaktīvākie ir Lomography meistari, bet sāk uzpeldēt arī vecie milži. Protams, visvairāk visus vilina Kodak Portra, kas ir zelta standarts filmu fotogrāfijā. Taču tā arī maksā zelta vērtē…

Tāpēc iesaku brīnišķīgu veidu kā šīs - un jebkuras citas - filmas cenu samazināt uz pusi. Risinājums ir absurdi vienkāršs - bildē puskadrus! Nē, nopietni. Tu joprojām dabūsi burvīgās krāsas un sentimentālos filmas defektus, tikai divreiz lētāk.

Protams, līdz pusei pārtīt savu zenītu vai svemu tu nevarēsi, tāpēc būs jāiegulda nauda jaunā aparātā. Un tas patiešām ir jauns. Pilnīgi jauns, tikai šogad izlaists aparāts - Kodak Ektar H35. Attapīgākie atpazīs, ka Ektar ir filmas nosaukums, taču Kodak šo vārdu piešķīra arī kamerai. Kamerai, kas speciāli pielāgota bildēt puskadrus. Turklāt - un šis iespējams ir jaudīgākais vilinājums - kamera bildē vertikāli. Tātad uzreiz jau pielāgoti instagramiem un tiktokiem!


Pie tam tev nav īsti nekas jāzina par uzstādījumiem un ekspozīcijām un visu to pārējo, jo šeit neko nevar mainīt. Slēdzis un diafragma ir fiksēti un kas būs - tas būs. Bildē tikai!

Ielādējot 36 kadru filmiņu var iegūt 72 bildes. Tas ir diezgan salds piedāvājums, vai ne? Un cik tas prieks maksā? 40 dolāru. Ar sūtīšanu uz Latviju - 55 dolāri. Apmēram 53 eiro. Tas ir lētāk kā Instax kamera, kuru gan es arī ļoti silti iesaku.

Es vispār drusku nesaprotu kāpēc pats vēl neesmu nopircis šo. Kaut gan, saprotu jau. Man jau ir divas lieliskas filmu kameras. Man reāli nevajag vēl vienu. Bet ļoti gribētos šādu foršu hipsterīgu mantiņu kabatā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies