Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jauns, lēts un feins HTC Desire 500

Mobilie

Jauns, lēts un feins HTC Desire 500Redz kāds jauns HTC "budžetnieks". Baltajā ar zilo izskatās feini. Meklēsiet uz septembri telefonu, apskatiet šo.
Zemāk daudz slavinoši vārdi oficiālajā relīzē.

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 500: izcila lietojamība par pieņemamu cenu

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, Eiropu iepazīstina ar jauno viedtālruni HTC Desire 500. Tas Baltijā būs pieejams jau šī gada augusta beigās. HTC Desire 500 ir jaudīgs vidējās klases mobilais tālrunis ar 1.2GHz četrkodolu procesoru un ar HTC BlinkFeed un Video Highlights iespējām, kuras ļauj fotogrāfijas pārveidot 30 sekunžu garā video. Šis telefons ir paredzēts tiem, kam nepieciešama mobilā ierīce ar izcilu lietojamību par pieņemamu cenu.„Ar Desire sērijas viedtālruņiem masu tirgum kļūst pieejamas izcilas mobilās iekārtas. Šis konkrētais modelis HTC Desire 500 ir ideāli piemērots tiem, kas nemitīgi ir kustībā, jo tālrunim ir vairākuzdevumu režīms, nepārtraukti tiek atjaunota svarīgā un lietotājam saistoša informācija. Lieliskā kamera ir viedtālruņa lepnums, jo sniedz iespēju piefiksēt un galerijā atdzīvināt visus svarīgos lietotāja dzīves notikumus,” atzīst HTC Corp. izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou).

Visa dzīve caur mobilo lēcu
Lietotājam ir iespēja fiksēt un dalīties ar katru savas dzīves mirkli, izmantojot HTC Desire 500 8MP kameru, kas, lai radītu neatkārtojamas fotogrāfijas, apvieno jau uzticamo HTC ImageChip procesoru un HD video. Turklāt 1.6MP uz priekšu vērstā kamera sniedz iespēju iegūt augstas kvalitātes pašportretus. Ir iespēja notvert perfektu smaidu, izmantojot sejas un smaida atpazīšanas programmu, pārveidot fotogrāfijas, izmantojot virkni radošu filtru un sniedz iespēju nekavējoties dalīties ar tām, lai draugi, radi un lietotāja sekotāji var tās aplūkot sociālajos tīklos – tas viss ir bez ierīces pievienošanas datoram.

Uz visiem laikiem izmainot veidu, kā lietotājs dalās ar saviem īpašajiem dzīves mirkļiem, Video Highlights dod arī iespēju viena pasākuma vai dienas kadrus apvienot 30 sekunžu garā filmiņā, pieskaņojot kādu no sešiem mūzikas celiņiem. Attēlu maiņa, kuras risinājums izstrādāts sadarbībā ar profesionāļiem, ir īpaši pielāgota katram mūzikas celiņam, nodrošinot, ka galarezultāts bez jebkādām pūlēm izskatās profesionāls.

Iecienītākais saturs sākumekrānā
Arī jaunajā Desire sērijas viedtālrunī HTC Desire 500 ir pieejama atzinību guvusī inovācija HTC BlinkFeed. Tā, pārveidojot sākumekrānu par nepārtrauktu, lietotājam saistošu ziņu plūsmu un apvienojot paziņojumus par aktualitātēm sociālajos tīklos, kā arī svaigākās ziņas, ir lietojama 4.3 collu ekrānā.

Ziņojot gan par vietējiem notikumiem, gan par ārzemju, HTC BlinkFeed ikdienu nodrošina arī vairāk kā 10 000 ziņu no pasaules lielākajām mediju kompānijām, piemēram, tādām kā AOL, ESPN, MTV, The Financial Times un Reuters.

Ar veiktspēju visaktīvākajam dzīvesveidam
Pateicoties jaudīgam 1.2GHz četrkodolu procesoram, HTC Desire 500 sniedz iespēju ātri darboties vairākuzdevumu režīmā, kā arī superātri pārlūkot tīmekli vai spēlēt spēles, bet pateicoties microSD kartēm ar ietilpību līdz 64GB, lietotājam vairs nebūs jāuztraucas par brīvu vietu, kur saglabāt fotogrāfijas, video, spēles vai aplikācijas.

Pieejamība
Jaunais viedtālrunis HTC Desire 500 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams 2013. gada augusta beigās cenu amplitūdā no 175.00 līdz 190.00 Ls.

Viedtālrunis HTC Desire 500 būs pieejams lakoti melnā un baltā krāsā ar ziliem elementiem, piešķirot tam izsmalcinātu izskatu.

Viedtālrunis HTC Desire 500 būs pieejams lietošanai gan ar vienu SIM karti, gan ar divām SIM kartēm.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies