Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pūcei zied aste un Wifi Latvijā pieejams bez maksas

Dažādi

Pūcei zied aste un Wifi Latvijā pieejams bez maksasIlgi gaidījām, bet nu tas ir klāt - bezmaksas Wifi no Lattelecom. Apsveicu visus no tīkla atkarīgos!

Lattelecom atver 2000 bezmaksas Wi-Fi punktus visā Latvijā

Ņemot vērā milzīgo iedzīvotāju atsaucību balsojumā par bezmaksas Wi-Fi punktu atvēršanu visā Latvijā, Lattelecom pieņēmis lēmumu no 3.aprīļa atvērt 2000 Wi-Fi punktus, atceļot interneta lietošanas maksu publiskās Wi-Fi piekļuves vietās. Par šādu iespēju saņemtas vairāk nekā 260 000 balsis, kas 25 reizes pārsniedza sākotnējās prognozes par balsotāju aktivitāti. Par bezmaksas Wi-Fi punktu atvēršanu līdz 2.aprīlim varēja balsot ikviens interneta lietotājs vietnē atverWi-Fi.lv.„Paldies visiem balsotājiem par aktivitāti – rezultāti ir pārsteidzoši! Bijām rēķinājušies ar 100-120 Wi-Fi punktiem, pēc kuriem būs pietiekami liels lietotāju pieprasījums. Taču lavīnveida aktivitāte liek mums būt elastīgiem, tāpēc Lattelecom pieņēmis lēmumu atvērt vairāk punktu, nekā gaidīts. No trešdienas bezmaksas Wi-Fi ir pieejams 2000 vietās visā Latvijā. Un izskatās, ka laika gaitā brīva piekļuve bezvadu internetam varētu paplašināties vēl vairāk,” norāda Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Par Wi-Fi nepieciešamību liecina arī marta beigās veiktais pētījums, kas apstiprina - vislabprātāk interneta lietotāji bezmaksas Wi-Fi izmantotu dažādās ēdināšanas iestādēs (53%), parkos un citās āra atpūtas zonās (48%), kā arī ārstniecības iestādēs (45%) un sabiedriskajā transportā (44%). Teju 70% norāda, ka Wi-Fi asociējas ar neierobežotu brīvību. „Fleksibilitāte, plašums un brīvība ir tās īpašības, ko Latvijas iedzīvotāji piedēvē Wi-Fi. Iespēja lietot Wi-Fi bez maksas, parkā, restorānā, slimnīcā vai, piemēram, sabiedriskajā transportā pavisam noteikti sniegs papildu brīvību,” pētījuma rezultātus komentē J.Gulbis.

Bezmaksas Wi-Fi punktu saraksts ir pieejams Wi-Fi.lv un 1188.lv, kur atsevišķi izdalīti bezmaksas punkti. Katrs bezmaksas punkts sniegs tādu interneta ātrumu, kas ļaus lejupielādēt attēlus, fotoattēlus, filmas un citus failus bez ierobežojumiem. Ekspertu atzinums liecina, ka Wi-Fi datu pārraides ātrums uzskatāms par stabilāku, nekā tas ir mobilajam internetam. Piemēram, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) marta nogalē publiskotajā informācijā uzsvērts - salīdzinot pieslēguma ātruma dažādību un izmaiņu dinamiku, atšķirībā no mobilajos tīklos iegūtajiem rezultātiem fiksētajā tīklā pieslēguma ātruma stabilitāte un vienmērīgums ir nesalīdzināmi augstāks. Tāpēc „mobilo sakaru operatoriem būtu jāinformē klienti par atšķirībām starp fiksēto un mobilo internetu”, norāda SPRK.

Lai lietotu Lattelecom bezmaksas Wi-Fi internetu publiskās piekļuves vietās, lietotājam savā viedierīcē jāizvēlas „Lattelecom_Wi-Fi” tīkls un jāatver interneta pārlūka programma. Pēc mirkļa pārlūkprogrammā atvērsies Wi-Fi mājas lapa ar iespēju pusstundu lietot internetu bez ierobežojumiem, pirms tam noskatoties 15 sekunžu īsu informatīvo ziņojumu. Lai atjaunotu bezmaksas interneta piekļuvi, lietotājam būs jāatkārto iepriekš minētās darbības. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ikviens var vērsties pie Lattelecom servisa, sazinoties pa tālruni 177.

Iespēja balsot par bezmaksas Wi-Fi punktiem Latvijā tika piedāvāta, balstoties uz martā veikta pētījuma rezultātiem, kas norādīja - katrs piektais Latvijas iedzīvotājs būtu gatavs atteikties no kāda kaitīgā ieraduma, piemēram, alkohola vai saldumu patēriņa, lai iegūtu iespēju lietot Wi-Fi bez maksas. Gandrīz desmitā daļa iedzīvotāju bezmaksas Wi-Fi piekļuvi vērtēja augstāk par pusdienām un kino, teātra vai koncerta apmeklējumu. Balsojums ilga no 26. marta līdz 2. aprīlim vietnē atverWi-Fi.lv.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies