Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Latvijā izstrādātas stilīgas datorsomas [plus konkurss!]

Dažādi, Stils

Latvijā izstrādātas stilīgas datorsomas [plus konkurss!]Vai tu esi mēģinājis atrast foršu datorsomu? Es esmu. Neiespējami. Veikalu plaukti ir pilni tikai ar melnām viltus ādas kastēm un superdārgiem dizaineru meistardarbiem. Bet gribas kaut ko tādu feinu, krāsainu… Atbildi uz šo jautājumu sniedz somu šuvēji no Latvijas - Sovereign Culture.

Somas un somiņas tiek šūtas no visai interesanta materiāla - džinsa (starp citu, džinsu bikses ieguva popularitāti pateicoties latvietim). Ja labi meklē, internetos var atrast somas no brezenta, taču džinss ir visai rets materiāls (somām).

Soma ir pielāgota 13 collu portatīvajiem datoriem. Tām ir viegli polsterēta kabata, kas pasargā ierīci no traumām. Somā ir divas iekšējās kabatas - viena datoram, otra piederumiem, un viena ārējā kabata citiem sīkumiem. Klape nosedz somu visā garumā un stiprinās ar iešūtu magnētu palīdzību. Ērti. Un gana noturīgi. Tiesa, pietrūkst kādas pilnīgi aizveramas (ar rāvējslēdzēju vai velkro) kabatas sīkiem dārgumiem - telefonam, atslēgām utt.


Arī pleca lence ir veidota no džinsa. Tas mazliet rada bažas vai tā izturēs lielāku slodzi, ja nu somā gadīsies ielikt ko krietni smagāku par laptopu. Taču ar standarta slodzi problēmām nevajadzētu būt.

Sovereign Culture somu kroņa numurs ir dažādie "zīmējumi", kas uz auduma parādās ar lāzera palīdzību. Īpašs lāzera aparāts mākslīgi "nodeldē" daļu auduma, tā radot zīmējumu. Es gan nezinu cik "krāsu" gradācijas ir iespējamas, taču vismaz 2-3 noteikti.

Oriģinālajā klāstā ir vairāki klasiski un moderni zīmējumi, taču pats feinākais - katrs pats var izvēlēties savu dizainu un pasūtīt somu ar sev tīkamu bildi! Ķīniešu hieroglifu, uzsaukumu domubiedriem, populāru mēmi vai to Gangnam dejojošo korejieti - ko vien gribi. Viens gan, soma ar individuālu dizainu nebūs lēta - 69 eiro. Bet nu vismaz piegādi Latvijā izstrādātāji sola par brīvu. Standarta somu cena - 59 eiro.

Tagad pats foršākais - Kakao.lv lasītājiem ir iespēja iegūt īpašumā somu ar paša izvēlētu dizainu. Piedalies konkursā un laimē!

Konkurss ir vienkāršs un radošs - izdomā kādu feinu zīmējumu/uzrakstu tu gribētu uz somas un iesūti savu ideju. Kakao.lv un Sovereign Culture žūrija izvērtēs variantus un interesantākās idejas autors saņems somu ar savu iesūtīto attēlu. Forši, vai ne?

Tātad - vispirms apskaties, kas jau ir pieejams somu klāstā; tad izdomā ko tu gribētu redzēt uz savas somas un iesūti mums savu ideju. Pieņemsim gan vizualizācijas, zīmējumus gan vienkārši tekstā aprakstītas idejas. Galvenais - esi radošs!

Idejas sūti uz info@kakao.lv ar norādi "Somu konkurss" (ieraksti precīzi, filtrēsim automātiski). Vēstules pieņemsim vienu nedēļu, pēc tam idejas tiks apkopotas un paziņosim uzvarētāju. Vēlam veiksmi!
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies