Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mazais, stilīgais, draudzīgais konkursiņš

Dažādi

Mazais, stilīgais, draudzīgais konkursiņšSen nav bijis, vai ne? Tad, nu, lūdzu! Par godu tam, ka mēs jūs mīlam, un tam, ka no šodienas Latvijā oficiāli pieejams jaunais Nokia N9 viedtālrunis, mēs nolēmām sarīkot mazu lasītāju konkursiņu (mazs ir konkursiņš, nevis lasītāji). Šoreiz nemocīsim jūs ar sarežģītiem jautājumiem vai esejām. Viss, kas jums jādara ir jāpasaka mums un kādam savam draugam kāpēc jums tik ļoti patīk Kakao.lv. Forši, vai ne? :)

Par šo sirsnību un vēlmi dalīties iespaidos kāds no jums tiks pie balvas - suvenīriem no Porsche un Nokia*. Viss, kas jums jādara ir:


jānospiež mazā "E" podziņa šī raksta augšpusē, kas atvērs epasta nosūtīšanas formu. Tur jāievada savs un drauga epasts**, un, protams, savs vēstījums par to, kāpēc Kakao.lv ir tik foršs. Tas arī viss! Ziņojumus gaidīsim līdz pirmdienai, kad arī izziņosim uzvarētāju. Lai jums un mums veicas! :)

*- balvā ir Porsche cepurīte, atslēgu piekariņš, kakla piekariņš, odekolons un Nokia pulkstenītis.
**- mēs neglabājam jūsu epasta adreses, nespamojam, un arī citiem tās nenododam. Neaizmirstiet ievadīt īstu adresi, lai varētu saņemt ziņojumu, ja būsiet konkursa uzvarētājs.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies