Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Skiff - vēl labāks e-lasāmrīks

Tehnika

Skiff - vēl labāks e-lasāmrīks

Kā nopirkt internetā grāmatu un tikt pie tās lasīšanas uzreiz, nevis gaidīt, kamēr grāmatu piegādās? Pareizi, jāpērk elektroniskā grāmata. Tikai tās lasīšanai vajadzīgs elektronisks lasītājs. Interneta dižveikals Amazon pārdod gan elektroniskās grāmatas, gan to lasītājus, un pagājušogad šajā jomā sasniedza lieliskus rezultātus. Tādēļ nav brīnums, ka e-lasītāju klāsts strauji pieaug, tie kļūst labāki, skaistāki un arī lētāki.

ASV mediju giganta Hearst paspārnē radies uzņēmums Skiff šogad laidīs klajā savu e-lasītāju Skiff Reader, kurš izcelsies ar 7mm plānu korpusu un salīdzinoši lielu 11.5 collu ekrānu ar 1200x1600 pikseļu izšķirtspēju (Amazon Kindle ekrāna izšķirtspēja ir 800x600 pikseļu). Skiff plāno arī tiešsaistē pārdot avīzes, grāmatas un žurnālus, kuri turklāt būšot izmantojami arī citu ražotāju e-lasītājos - patīkams pārsteigums, jo līdz šim elektroniskās grāmatas lielākoties bijušas paredzētas konkrētiem e-lasītājiem. Tāpat interesanti, ka Skiff Reader pārdos ASV mobilais operators Sprint - vēsturisks un arī likumsakarīgs moments, jo tieši mobilie sakari būs pirmais ceļš, kādā elektroniskās grāmatas nonāks e-lasītājā.

Tas viss Amerikā. Bet mēs varam aizbrist līdz Valters un Rapa un palūkoties uz pirmajiem cita e-lasītāja soļiem Latvijas tirgū.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies