Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Casio fotokamera aktīvajiem un neuzmanīgajiem

Casio fotokamera aktīvajiem un neuzmanīgajiemLūk jauns spēlētājs izturīgo lauciņā. No visām līdz šim redzētajām izturīgajām fotokamerām, šī, iespējams, izskatās visizteiksmīgāk.

Kopš 1983. gada Casio ražo G-SHOCK sērijas triecindrošus rokaspulksteņus. 2000. gadā pamanījās izlaist arī G sērijas mobilo tālruni. Tagad G zīmols tiek ieviests Casio fotokamerās.

Aparāts pārcieš kritienus no 2 metru augstuma, to var lietot zem ūdens un pat atstāt sniegā, jo kamera bez problēmām darbosies pat -10C temperatūrā. Tas gan nešķiet daudz, bet patiesībā jau turot rokās vai kabatā kamera vienmēr būs siltāka nekā patiesā āra temperatūra. Kas nozīmē, ka to var lietot arī lielākos mīnusos.

Casio EX-G1 ir aprīkota ar 12.1 megapikseļu matricu un trīskāršo optisko palielinājumu. Kamera spēj uzņemt arī video 848x480 pikseļu izšķirtspējā. Pārsteidzoši, ka ne mūsdienās tik obligātajā HD izmērā.

Aktīvās atpūtas cienītājiem un vienkārši neuzmanīgiem cilvēkiem paredzētā kamera būs pārdošanā sākot ar decembri. Cena droši vien ap 170 latiem.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies