Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jawbone Prime

Mobilie, Stils
Jawbone PrimeKas tas ir? Tā uzreiz nemaz nevar pateikt, vai ne? Mēģināšu palīdzēt - tam ir baterijas, skaļrunis un mikrofons. Palika skaidrāks? Nu ja, tās ir Bluetooth brīvroku austiņas mobilajam telefonam un/vai datoram. Tagad tās esot vēl stilīgākas nekā līdz šim. Izskatās jau interesanti. Man gan ne pārāk patīk šādas austiņas, kas dzīvo virs auss un sēž uz vaiga (es lietoju tādu, kas slēpjas aiz auss).

Jaunās Prime ir aprīkotas ar īpaši labu trokšņu filtru, turklāt tās var darboties ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi. Tas gan nenozīmē, ka varēs vienlaicīgi runāt pa diviem telefoniem. Tas nozīmē, ka Bluetooth savienojums nebūs katru reizi jāsapāro no jauna pārslēdzoties no telefona uz datoru vai kā savādāk. 130 dolāru par šo krāsaino puļķīti pie auss.

Starp citu, jautājums autobraucējiem - kādu brīvroku sistēmu jūs izmantojat? Bezvadu austiņu, vadu austiņu, mašīnas Bluetooth sistēmu, fiskēto brīvroku sistēmu, jeb veco labo iespiežu-telefonu-starp-vaigu-un-plecu-un-mēģinu-veikt-kreiso-pagriezienu-sarežģītā-krustojumā-nepārtraucot-sarunu sistēmu?

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies