Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Dodge Caliber SRT4 jau Latvijā

Video, Auto

Dodge Caliber SRT4 jau Latvijā


Mēs gan bijām skarbi pret šo auto, taču tas netraucē tam būt gana populāram. Tagad Caliber pieejams arī asāku izjūtu cienītājiem. Zemāk oficiālā informācija.


Dodge Caliber sportiskā versija SRT4 jau ir sasniegusi Latviju un ir apskatāma Dodge dīlera autosalonā.

Dodge Caliber standarta versijas Latvijā ir iespējams iegādāties jau kopš 2006. gada, savukārt ilgi gaidītais modelis Dodge Caliber SRT4 Latviju sasniedzis tikai nupat. 280 zirgspēku Caliber ir pilntiesīgs SRT saimes loceklis.

Ar SRT (Street and Racing Technology) apzīmētajiem ChryslerGroup modeļiem ir piecas pamatiezīmes: nosaukumam atbilstošs automašīnas eksterjers, sacensību iespaidots interjers, lieliskas vadāmības īpašības, izcilas bremzes un jaudīgi dzinēji. Dodge Caliber SRT4 atbilst visiem šiem nosacījumiem.


Jau standarta izpildījumā Dodge Caliber ir visnotaļ agresīvi virsbūves vaibsti, taču SRT4 versijā šis iespaids ir vēl izteiktāks. Aerodinamiskā pakete, kas ietver jaunus buferus, sliekšņus, motora pārsegu un antispārnu, padara Caliber SRT4 daudz sportiskāku. Caliber piedzīvojis arī nopietnas pārmaiņas piekarē – tā ir daudz cietāka, proti, automašīnas jaudai un sportiskajai dabai atbilstošāka.

Dodge Caliber SRT4 šobrīd viennozīmīgi ir viens no jaudīgākajiem sērijveida kompaktklases automobiļiem, kas ir brīvi nopērkami Latvijā. Caliber SRT4 ir aprīkots ar 2.4 litru turbo dzinēju, kas attīsta 285 Zs un 358 Nm. Ar šādiem parametriem Caliber SRT4 bez problēmām sasniedz ātrumu 100 km/h nieka 6.7 sekundēs. Maksimālais ātrums – 243 km/h.

Zīmīgi, ka, lai arī tendēts uz sportiskumu, SRT4 tomēr ir spējis saglabāt gan komforta, gan drošības aprīkojumu. Tāpat automašīnu iespējams aprīkot ar infoizklaides sistēmu MyGIG, kas sevī ietver navigācijas sistēmu, 7” skārienjūtīgu ekrānu, DVD, un 20GB cieto disku mūzikai vai filmām.Video, kur redzams Huana Pablo Montojas veiktais Caliber SRT4 tests:  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies