Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Honda FCX Clarity

EkoKakao, Auto

Honda FCX ClarityUn te nu tas ir. Nākotnes auto. Jau šodien. Honda jau sen lielījās ar savu degvielas šūnu auto FCX, taču līdz šim tas ir bijis vien koncepts. Šobrīd tas jau ir (gandrīz) reāls auto.

FCX Clarity darbojas izmantojot ūdeņradi kā izejvielu elektrības ražošanai. Vienīgais kas paliek pāri šajā auto darbināšanas procesā ir tīrs ūdens (izpūtēju varam saukt par izplūdēju), savukārt videi tik kaitīgais CO2 norodas vispār. Tas ir - nerodas no paša auto. Diemžēl tas rodas ūdeņraža izstrādes procesā, taču salīdzinoši krietni mazāk.

Ar vienu ūdeņraža bāku FCX Clarity var nobraukt līdz pat 430 kilometriem. Nav pārāk daudz, taču ņemsim vērā, ka šāds auto ir pirmais lielais solis nākotnē, un kā vēsta vecs teiciens - pirmie ūdeņraža auto ir jāslīcina. Citiem vārdiem sakot - maisam gals ir vaļā un tuvā nākotnē mēs redzēsim arvien vairāk ūdeņraža auto, kas brauks bez trokšņa un lēnām pilinās dzeramo ūdeni no izplūdēja.

Pirmie FCX Clarity būs pieejami jau 2008. gada vasarā, diemžēl tikai Kalifornijā. Mašīnas kopējā cena nav zināma, taču Honda līzings sola ap 600 dolāru maksājumu mēnesī.

Šķiet visi Holivudas pseidozaļie slavenības varēs nomainīt savus Priusus uz šo vēl "zaļāko" Hondu.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies