Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

HTC Desire 510 - jauns lētais telefons ātrā interneta sērfotājiem

Mobilie

HTC Desire 510 - jauns lētais telefons ātrā interneta sērfotājiem4.7", 854x480, 1.2 GHz, 1GB, 8GB, Android 4.4, LTE, 5MP, 2100 mAh, 190 eiro. Ok?

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, laidis klajā savu jaunāko plašai auditorijai pieejamo LTE viedtālruni HTC Desire 510. Apvienojot četrkodolu LTE veiktspēju ar lielu ekrānu, HTC Desire 510 sevi piesaka kā daudzpusīgu multimediju spēkstaciju. Tiem, kas vēlas pilnībā izdzīvot LTE sniegumu, HTC Desire 510 ir lieliska ierīce ar augstas kvalitātes nepārtrauktas video straumēšanas iespējām un neticami ātrās lejupielādes iespējām.

„Mūsu industrijā ir ļoti daudz runāts par 4G iespējām, bet ir ļoti grūti atcerēties, ka tā iespējas ir pieejamas tikai dažām augstākās klases ierīcēm,” norāda HTC izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Jaunāko un labāko tehnoloģiju pieejamībai nevajadzētu būt tikai dārgākās budžeta klases privilēģijai. Ikvienam ir tiesības vēlēties savu tālruni kā mobilu izklaides centru. Tas nozīmē, ka, izmantojot pieejamo ātro tīkla pārklājumu, ikvienam to mobilajās ierīcēs ir pieejamas gan jaunākās filmas, gan TV šovi, gan mūzika. HTC Desire 510 to nodrošina, kas apliecina, ka šis tālrunis ir perfekta mobilā ierīce.”Neticams ātrums, liela vērtība
HTC Desire 510 ir lieliski piemērots tiem, kam būtiska ir telefona cena, bet ne mazāk svarīgs ir multimediju sniegums bez kavēšanās. Atbalstot jaunāko 4 LTE savienojamību, HTC Desire 510 nodrošina, ka iecienītākais saturs ir tikai pieskāriena attālumā ar neticami ātru lejupielādi un ātrumu. Jaunākais Qualcomm četrkodolu 1.2 GHZ SnapdragonTM 410 procesors HTC Desire 510 sniedz gludu grafiku un meklēšanas iespējas, ļaujot ātri un viegli darboties vairākuzdevumu režīmā. Neskatoties uz to, vai darbojamies internetā, skatāmies filmas vai spēlējam spēles, tieši grafika padara HTC Desire 510 par svarīgāko multimediju ierīci.

Pateicoties 8GB atmiņai, kuru iespējams papildināt ar MicroSDTM karti, lietotājam būs iespēja saglabāt visas iecienītākās aplikācijas, spēles, mūziku un filmas HTC Desire 510 telefonā, neuztraucoties par to, ka varētu nepietikt vietas.

Būtiskākā mobilā mediju pieredze
HTC Desire 510 4.7 collu lielais ekrāns ir lieliski piemērots, lai skatītos video un spēlētu spēles. Arī interneta pieredze kļūst vizuāli vēl aizraujošāka tieši pārsteidzošā ekrāna, jau zināmā dizaina un HTC Sense funkciju dēļ, kas savā apvienojumā sniedz nepārspējamu un daudzpusīgu pieredzi, uzstādot jaunus standartus šajā kategorijā.

Pateicoties HTC BlinkFeedTM, HTC Desire 510 viegli un ātri apvienos jaunākos digitālos sociālo mediju un populārāko RSS plūsmu atjauninājumus, dodot iespēju sekot līdzi jaunākajam. Aizmirstot tradicionālos, statiskos mājas ekrānus, tā ir iespēja uzzināt svarīgāko, kad un kur lietotājs vēlas.

Viedtālrunis pieejams baltā (terra white) un pelēkā (meridian grey) krāsā, ierīces polikarbonāta ietvars izskatās un pēc taustes ir lielisks, ērti iegulstot plaukstā vai kabatā. Bez tam jauno HTC Desire 510 iespējams papildināt ar HTC DotView ietvaru. Tas ļauj atbildēt uz zvaniem, ja ietvars joprojām ir aizvērts.

Pateicoties Android 4.4 ar HTC Sense viedtālrunis HTC Desire 510 sniedz patiesu augstākās klases mobilo pieredzi par pieņemamu cenu.

Pieejamība
Jaunais HTC Desire 510 Baltijas tirgū būs pieejams 2014. gada septembra beigās baltā un pelēkā krāsā. Tā paredzamā pārdošanas cena - 190.00 EUR.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies