Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Krišs

Pakrīti uz nerviem saviem kolēģiem - iedziedi Dziesmu svētku logo

Dažādi, Idejas, Video

Pakrīti uz nerviem saviem kolēģiem - iedziedi Dziesmu svētku logoVai esi kādreiz domājis, kā pakaitināt savus kolēģus? Ir daudz un dažādi veidi, bet tagad vari savus kolēģus pārsteigt, darbadienas vidū stalti pieceļoties kājās un pilnā balsī sākt dziedāt:"Kur tu teci, kur tu teci...". Kolēģi visticamāk pagriezīsies uz tavu pusi un padomās, ka tu gatavojies šī gada Dziesmu un deju svētkiem.

No šodienas ikvienam ir iespēja iedziedāt savu Dziesmu svētku logo. Atver mājaslapu, izvēlies vienu no 14 pieejamajām dziesmām, stalti piecelies kājās un dziedi. Kamēr tu dziedāsi uz ekrāna skaisti zīmēsies dažādi rimbulīši no latvju rakstiem. Kad būsi beidzis dziedāt varēsi nomainīt krāsu, tekstu un saglabāt logotipu. Tālāk rakstā arī video instrukcija.


Logotipu varēsi ne tikai saglabāt .jpg un .png formātā, bet arī vektoru grafikā. Tas, tā teikt, profesionālai darbībai. Tālāk noskaties video ar logotipu darbībā.Vēl piedāvajam noskatīties video, kuros diriģents Gido Kokars aicina visus laikot, tvītot un draudzēties.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies