Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Klāt jaunais Toyota RAV4

Auto

Klāt jaunais Toyota RAV4

Gaidījāt? Klāt nu ir. Lielāks kā līdz šim, taupīgāks kā līdz šim. Ar spicāku purniņu kā līdz šim. Patīk?


Jaunais RAV4
Vēl vairāk plašuma, komforta un bagāžas ietilpības, lai apmierinātu aktīvu ģimeņu vajadzības
Pilnīgi jauns, atšķirīgs un nenovecojošs eksterjers ar Toyota raksturīgajiem dizaina elementiem un elegants, ergonomisks salona dizains
Spēka piedziņas klāsts nodrošina uzlabotu veiktspēju un samazinātu degvielas patēriņu un emisiju
Jaunā integrētā dinamiskas braukšanas sistēma piedāvā izcili dinamisku veiktspēju uz ceļa un vēl drošāku braukšanu
Uzlabota drošība, kas kombinācijā ar modernām drošības tehnoloģijām izstrādāta, lai sasniegtu piecu zvaigžņu novērtējumu E-NCAP
2012. gada Losandželosas autoizstādē pasaules pirmizrādi piedzīvoja jau ceturtās paaudzes RAV4.Pieejami nu jau vairāk nekā 150 valstīs, kopš 1994. gada ir pārdoti vairāk nekā 4,5 miljoni trīs paaudžu RAV4 eksemplāru, no kuriem 1,2 miljoni ir pārdoti Eiropas tirgos.

Saskaņā ar pagājušā gada pārdošanas datiem Latvijā, RAV4 savā segmentā ieņem 2. vietu ar 15 % tirgus daļu.

Jaunais RAV4 ir izstrādāts ģimenēm, kam, pateicoties aktīvajam dzīvesveidam, nepieciešams aizvien vairāk plašuma un daudzveidības.

„Jaunais RAV4 klientiem piedāvā atšķirīgu stilu, izsmalcinātu, augstākās kvalitātes salona dizainu, jaunu integrēto dinamiskas braukšanas sistēmu un aizraujošu braucienu ar degvielu ekonomējošām spēka piedziņas sistēmām,“ jauno modeli apraksta Raigo Kaseorgs (Raigo Kaseorg), Toyota pārdošanas un mārketinga menedžeris.

Izsmalcināts eksterjera dizains
Jaunais ceturtās paaudzes RAV4 ir par 205 mm garāks, 30 mm platāks un 25 mm zemāks nekā tā priekštecis.

Toyota jaunajā sejā apvienots uzņēmuma Under Priority priekšējās restes dizains ar Keen Look priekšējo lukturu un LED dienas gaitas lukturu detaļām, kas jaunajam SUV piešķir jaudīgu, vēl dinamiskāku un manevrētspējīgāku tēlu uz ceļa.

Profilā jaunais RAV4 ir mantojis efektīva telpas plānojuma, augšupejošas viduslīnijas un atšķirīga silueta kombināciju, kas raksturo visas Toyota kompaktā SUV paaudzes.

Jaunajām aizmugures durvīm ar iebūvēto jumta spoileru eņģes tagad atrodas augšmalā, bet rezerves ritenis ir noņemts, lai jaunā RAV4 dizains būtu pilnīgāks, tīrāks un vēl aerodinamiskāks.

Jaunais RAV4 būs pieejams deviņās virsbūves krāsās, tostarp trīs krāsas šim modeļu klāstam būs jaunums: Greyish Blue Mica Metallic, Moss Green un Black Mica Metallic.

Inovatīvs augstas kvalitātes salona dizains
Apvienojot plašo, ērto kabīni ar sacīkšu tipa vidi ap vadītāju, pilnīgi jaunais salona dizains papildina RAV4 iedzimto praktiskumu ar augstākas kvalitātes apdari un vēl koncentrētāku un aizraujošāku braukšanas pieredzi.

Jaunā instrumentu paneļa dinamisko, drosmīgo arhitektūru veido izteiksmīgi, horizontāli izciļņi augšā un apakšā, ko pārtrauc izliekta arka ar metālisku apdari.

Jaunā dizaina tīro eleganci vēl vairāk pastiprina materiālu augstā kvalitāte un mīkstā virsmu apdare. Arī instrumentu paneļa ādas apdare papildina un uzsver izsmalcinātās kvalitātes sajūtas salonā.

Vadītāja sēdvieta atgādina sacīkšu pilota kabīni, un tās pozīcija jaunajā RAV4 nodrošina izcilu ergonomiku, vēl lielāku komfortu, labāku pārredzamību un daudz aizraujošāku braukšanas piedzīvojumu.

Vadītāja sēdekļa gurnu augstums ir pazemināts, savukārt sēdekļa augstuma regulēšanas diapazons ir palielināts un stūres leņķis samazināts.

Vairāk plašuma un daudzveidības
Kaut arī kompaktie eksterjera izmēri ir saglabāti, jo tie ir svarīgi manevrētspējai, jaunā RAV4 kopējais garums ir 4,57 m, un riteņu garenbāze 2660 mm nodrošina tam ievērojamu papildu vietu salonā.
Pateicoties Toyota unikālajai Easy Flat sēdekļu sistēmai, RAV4 saglabā visu praktisko un elastīgo daudzveidību, ko tā klienti sagaida no kompaktā SUV. Maksimālam elastīgumam aizmugures sēdekļus var nolocīt ar sadalījumu 60:40, turklāt abu daļu atzveltnes iespējams atsevišķi atgāzt uz aizmuguri.

Bagāžas nodalījuma garums ir palielināts, nodrošinot 547 litru bagāžas ietilpību.

SPĒKA PIEDZIŅA
Spēka piedziņas klāsts tagad ietver 151 DIN ZS 2,0 litru benzīna dzinēju un jaudīgu 150 DIN ZS 2,2 litru D-4D dīzeļa dzinēju. „Šā jaunā klāsta ietvaros ikvienam dzinējam ir samazināta CO2 emisija, klāstā vidēji par 12 %,“ stāsta Kaseorgs.

BRAUKŠANAS VEIKTSPĒJA
Paaudžu gaitā RAV4 ir nostiprinājis savu reputāciju – brauciena komforta, braukšanas viegluma, manevrētspējas un pārliecinošo brauktspēju pat uz visizaicinošākajiem ceļa segumiem.

Papildus jaunajai, daudz ērtākajai un fokusētākajai vadītāja pozīcijai jaunais RAV4 piedāvā arī tādas būtiskas SUV detaļas kā pārregulētu priekšējās un aizmugures piekares sistēmu, uzlabotu elektrisko stūres pastiprinātāju un jaunu integrēto dinamiskas braukšanas sistēmu ar pilnīgi jauno Sport režīma funkciju.

Visi kopā šie uzlabojumi jaunajam RAV4 piešķir lielāku stabilitāti un izveicīgumu gan uz sausiem, gan slapjiem ceļiem, piedāvājot klientiem pārliecinošu, intuitīvu un aizraujošu braukšanas piedzīvojumu.

Integrētā dinamiskas braukšanas sistēma ir izsmalcināta un jaudīga interaktīva vadības sistēma, kas koordinē RAV4 jaunās dinamiskās griezes momenta kontroles 4WD sistēmas, automobiļa stabilitātes kontroles sistēmas (VSC) un elektriskā stūres pastiprinātāja kontroli, lai uzlabotu kompaktā SUV veiktspēju, vadību un drošību.

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS
Jaunais RAV4 turpina nodrošināt visaugstākā standarta braucēju drošību un gājēju aizsardzību, kas pilnveidotas jau trīs kompakto Toyota SUV paaudžu gaitā, kā arī vēl augstāka līmeņa aktīvo un pasīvo drošību.

Kaseorgs apgalvo: „Ar jauno augstas stiprības, dažādas triecienu slodzes izturīgo virsbūvi, kas konstruēta, lai nodrošinātu maksimālu braucēju un gājēju aizsardzību sadursmes gadījumā, jaunais RAV4 ir izveidots, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu ārkārtīgi stingrajā 2013. gada Euro NCAP drošības testu programmā.“

Jauno RAV4 iespējams aprīkot arī ar trīs jaunām tehnoloģijām – automātisko tālo gaismu sistēmu, joslas ievērošanas brīdinājuma sistēmu un aklo punktu uzraudzības sistēmu, kas drošības un vadītāja ērtību standartus paaugstina vēl jo vairāk.

Automātiskā tālo gaismu sistēma izmanto kameru, kas novēro priekšā esošo ceļu un automātiski pārslēdz priekšējo lukturu gaismas no tālajām uz tuvajām, ja konstatē priekšā esošu vai pretī braucošu automobili.

Joslas ievērošanas brīdinājuma sistēma izmanto joslu atpazīšanas kameras sensoru, kas iebūvēts vējstikla augšpusē un kontrolē, vai automobilis netīšām neizbrauc no savas joslas. Ja tā notiek, sistēma brīdina vadītāju ar skaņas brīdinājuma signālu un mirgojošu svītras indikatoru uz daudzfunkcionālā informācijas displeja.

Aklo punktu uzraudzības sistēma brīdina vadītāju par automobili, kas brauc blakus joslā vadītāja aklajā zonā. Sistēma ieslēdz indikatoru, kas iebūvēts attiecīgā sānu spoguļa virsmā. Sistēma izmanto radara sensorus, kas uzstādīti abās pusēs jaunā RAV4 aizmugurē un novēro ceļa posmus, kas vadītājam sānu spoguļos nav pārskatāmi. Ja ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, aklo punktu uzraudzības sistēmas indikators mirgos ar noteiktu intervālu, lai brīdinātu vadītāju.

Jaunā RAV4 cenas, sākot no LVL 16 760.

Jaunās paaudzes Toyota RAV4 Latvijas pārstāvniecību zālēs būs pieejams marta sākumā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies