Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Krišs

HTC laiž klajā jauno flagmani - HTC One

Mobilie

HTC laiž klajā jauno flagmani - HTC OneHTC izziņo jaunu ierīci - HTC One. Kā raksta paši izstrādātāji: "Ar inovācijām HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un HTC BoomSound™ jaunais viedtālrunis HTC One nodrošina līdz šim nepiedzīvotu viedtālruņa pieredzi". One ir ietērpts viengabala alumīnija korpusā, tam ir 4.7 collu Full HD izšķirtspējas ekrāns, kas esot noturīgs pret skrāpējumiem. Tam ir 468ppi pikseļu blīvums - viens no augstākajiem šobrīd.


Šodien pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā HTC prezentē savu gada viedtālruni - jauno HTC One, kam ir skaidrs, viengabalains alumīnija korpuss. Jaunais HTC One iepazīstina ar inovācijām - HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un HTC BoomSound™. Tās ir jaunās HTC Sense® inovācijas, kas no jauna atklāj mobilo pieredzi un uzstāda jaunus standartus viedtālruņiem.

„Šodienas pasaulē cilvēks ir iegrimis nepārtrauktā aktuālo paziņojumu, ziņu un informācijas saņemšanas plūsmā. Lai arī viedtālruņi ir viens no veidiem, kā mēs sazināmies ar citiem un kā mēs saņemam sev svarīgu informāciju, to līdzšinējie dizaina risinājumi viedtālruņos vairs nav piemēroti tempam, kāds patiesībā viedtālruņa lietotājam ir nepieciešams šodien,” norāda HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Ir nepieciešama jauna un aizraujoša pieeja viedtālrunim. Ar jauno HTC One mēs esam pārveidojuši šo mobilo pieredzi no pašiem pamatiem, lai pielāgotos jaunajai realitātei, kas valda šodienas sabiedrībā.”

HTC BlinkFeed: personiska ziņu plūsma uz sākuma ekrāna
Jaunā HTC One centrā ir HTC BlinkFeed - pilnīgi jauna inovācija, kas pārveido sākuma ekrānu par vienotu personiskās informācijas un ziņu plūsmas vietu ar sociālo tīklu paziņojumiem, izklaidi, jaunumiem un fotogrāfijām ar attēliem. Proti, lietotājam vairs nav jādodas uz atsevišķām aplikācijām ar mērķi noskaidrot, kas jauns ir noticis. HTC BlinkFeed apkopo svaigāko saturu no piemērotākajiem un interesantākajiem avotiem, ļaujot lietotājam uzzināt ar vienu skatienu visu vienuviet bez nepieciešamības pārslēgties un lietot vairākas aplikācijas vai interneta saites.

Lai veicinātu jaunu dinamisku pieeju viedtālruņa lietošanā, HTC nodrošinās gan vietējo, gan globālo jaunumu saturu no vairāk kā 1400 mediju avotiem ar vairāk kā 10 000 ziņām dienā no ievērojamām mediju kompānijām, tai skaitā no AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, Reuters. Plašāka informācija par HTC BlinkFeed satura sadarbības partneriem pieejama: HTC Blog.

HTC UltraPixel kamera ar HTC Zoe
HTC UltraPixel kamera ir jauna pieeja tam, kā cilvēks rada, saglabā un dalās savas dzīves vērtīgākajos mirkļos. HTC Zoe ļauj uzņemt augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kas top trīs sekunžu uzņēmumos. Šie Zoes, fotogrāfijas un video tiek atainoti unikālā veidā, pārveidojot tos no tradicionālas fotogalerijas ar nekustīgām bildēm par kustīgu atmiņu galeriju. Tāpat automātiski tiek radītas integrētas filmiņas no katra pasākuma, pievienojot Zoes, foto un video kopumam mūziku ar profesionāļu radītu kadrējumu, pārejām un efektiem. Šie video var tikt pārveidoti vai papildināti ar citiem motīviem, tāpat ar tiem var viegli dalīties sociālajos tīklos, e-pastā un citur.

Lai radītu inovatīvo kameru, HTC izmantoja labāko savā kategorijā f/2.0 atvēruma lēcu un sensoru ar UltraPixels, kas spēj ietvert par 300 procentiem gaismas vairāk nekā ierasto viedtālruņu kameru sensori. Šī pieeja arīdzan nodrošina apbrīnojamu sniegumu nepietiekama apgaismojuma apstākļos un kopumu citu uzlabojumu, kas ir noderīgi foto un video radīšanai. Turklāt perfekts pašportrets vai video ir tikai viena pieskāriena attālumā, jo to nodrošina īpaši plats priekšējās kameras leņķis, kas ļauj uzņemt 1080p video. Daudzasu optiskā attēla stabilizācija gan priekšējai, gan aizmugurējai kamerai ļauj nodrošināt video uzņemšanu daudz vienmērīgāk neatkarīgi no tā, vai kamera ir stacionāra vai atrodas kustībā. HTC UltraPixel kamerai ir pievienotas daudzas citas funkcijas un efekti, tai skaitā 360 grādu panorāma, secība laikā un objektu pārvietošana.

HTC BoomSound
Jaunais HTC One piedāvā vislabāko no šodien mobilajos tālruņos pieejamajām audio pieredzēm. Pateicoties HTC BoomSound pirmo reizi tālruņu vēsturē ir iestrādāti priekšējie stereo skaļruņi ar piemērotu pastiprinātāju un ar pilnu HD ekrānu, kas lietotājam ļauj izbaudīt mūziku, video, spēles, YouTube pieejamos klipus. Līdz ar Beats Audio™ integrēšanu ir nodrošināta bagātīga, autentiska skaņa neatkarīgi no tā, vai lietotājs izvēlas klausīties mūziku, skatīties YouTube video vai spēlēt spēli.

HDR ieraksts izmanto uzlabotu divkāršu mikrofonu un audio apstrādi, lai notvertu tīru, niansētu skaņu, kas var būt piemērota augstas kvalitātes video ierakstam. Izmantojot HTC One un HTC Sense Voice™, mobilajām sarunām ir augsta kvalitāte pat trokšņainā vidē, nodrošinot skaļu un skaidru balss pārraidi.

HTC Sense TV™
HTC Sense TV pārveido jauno HTC One par interaktīvu programmu gidu un pulti vairumam TV, modemu un signāla uztvērēju. Aktivizējot mākoņa spēku, Sense TV ļauj viegli un intuitīvi rast sev saistošāko pārraidi.

Metālisks vienkorpusa dizains
Ietverts bezatstarpju (zero-gap) alumīnija viengabalainā korpusā ar brīnišķīgu 4.7”, Full HD (1080p) ekrānu, jaunais HTC One izmanto pēdējo Android Jelly Bean operētājsistēmu un LTE tīkla tehnoloģiju, lai nodrošinātu acumirklīgu tālruņa pārlūkošanu ar izsmalcinātu dizainu un pārsteidzošu kvalitāti.

Viedtālruņi ir pieejami sudraba pelēkā un melnā krāsā. Gludais ietvars un alumīnija viengabalainais korpuss labi ieguļ plaukstā un parāda HTC unikālo antenas tehnoloģiju, kas ļauj lietotājam sasniegt izteikti tīru signālu. Ekrāns ir noturīgs pret skrāpējumiem un atspīdumu, kā arī nodrošina iespaidīgu 468ppi rezolūciju un izteiksmīgas un dabiskas krāsas.

Pieejamība
Jaunais HTC One būs pieejams martā pie vairāk nekā 185 mobilajiem operatoriem un izplatītājiem visā pasaulē vairāk nekā 80 reģionos un valstīs.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies