Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Atvieglo pūsli, lai uzlādētu telefonu

Idejas

Atvieglo pūsli, lai uzlādētu telefonu

Jā, jums jau viegli. Kad mobilais sāk izdvest gaudulīgus pīkstienus kārē pēc ikdienišķās enerģijas devas, jūs iespraužat rozetē lādētāju un pabarojat savas laikmetīgās tehnoloģiju verdzības apliecinājumu ar svaigu elektrību no tuvākās elektrostacijas. Bet viņiem tur, Āfrikā, elektrība daudzviet ir ekskluzīvs prieks, kurš varbūt ir ne tik daudz dārgs, cik nepieejams. Tomēr apsveikt Amerikas radus ar prezidenta vēlēšanu iznākumu gribās, tāpēc enerģija mobilajam telefonam ir karsti nepieciešama. Interesantu un savā ziņā praktisku risinājumu tam ir atradis bariņš entuziastisku meiteņu: viņas izveidojušas ierīci, kas tīrā elektroenerģijā pārstrādā šķidrumu, kuru zināmā veidā ikviens no ražo nemitīgi.

 


 

Tātad kā tas darbojas?

 

Vispirms cēlais šķidrums nonāk elektrolītiskā šūnā, kurā no urīna tiek atdalīts ūdeņradis (uzmanību, no šī brīža pasākums kļūst sprādzienbīstams). Tālāk ūdeņradis tiek izfiltrēts un nonāk gāzes balonā. Tad ūdeņradis nokļūst šķidra boraka tvertnē, kas palīdz aizvākt no gāzes lieko mitrumu. Visbeidzot ūdeņradis tiek iesūkts visparastākajā (tā vismaz izskatās) benzīna elektroģeneratorā, kurš šādā ceļā no litra dzeltenā šķidruma spējot ražot elektrību sešas stundas. Izklausās pat pārlieku labi.

 

Īsāk sakot, padomājiet kārtīgi, pirms nākamreiz dodaties uz ķemertiņu vai autobusa pieturas aizmuguri: varbūt nav nepieciešams vēja ģenerators vai saules baterijas, lai samazinātu elektrības rēķinu...

 

Emm ...


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch

280.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies