Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Atvieglo pūsli, lai uzlādētu telefonu

Idejas
Atvieglo pūsli, lai uzlādētu telefonu

Jā, jums jau viegli. Kad mobilais sāk izdvest gaudulīgus pīkstienus kārē pēc ikdienišķās enerģijas devas, jūs iespraužat rozetē lādētāju un pabarojat savas laikmetīgās tehnoloģiju verdzības apliecinājumu ar svaigu elektrību no tuvākās elektrostacijas. Bet viņiem tur, Āfrikā, elektrība daudzviet ir ekskluzīvs prieks, kurš varbūt ir ne tik daudz dārgs, cik nepieejams. Tomēr apsveikt Amerikas radus ar prezidenta vēlēšanu iznākumu gribās, tāpēc enerģija mobilajam telefonam ir karsti nepieciešama. Interesantu un savā ziņā praktisku risinājumu tam ir atradis bariņš entuziastisku meiteņu: viņas izveidojušas ierīci, kas tīrā elektroenerģijā pārstrādā šķidrumu, kuru zināmā veidā ikviens no ražo nemitīgi.

 


 

Tātad kā tas darbojas?

 

Vispirms cēlais šķidrums nonāk elektrolītiskā šūnā, kurā no urīna tiek atdalīts ūdeņradis (uzmanību, no šī brīža pasākums kļūst sprādzienbīstams). Tālāk ūdeņradis tiek izfiltrēts un nonāk gāzes balonā. Tad ūdeņradis nokļūst šķidra boraka tvertnē, kas palīdz aizvākt no gāzes lieko mitrumu. Visbeidzot ūdeņradis tiek iesūkts visparastākajā (tā vismaz izskatās) benzīna elektroģeneratorā, kurš šādā ceļā no litra dzeltenā šķidruma spējot ražot elektrību sešas stundas. Izklausās pat pārlieku labi.

 

Īsāk sakot, padomājiet kārtīgi, pirms nākamreiz dodaties uz ķemertiņu vai autobusa pieturas aizmuguri: varbūt nav nepieciešams vēja ģenerators vai saules baterijas, lai samazinātu elektrības rēķinu...

 

Emm ...


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies