Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Rūsē? Lepojies ar to!

Idejas, Dažādi

Rūsē? Lepojies ar to!

Reiz dzīvoja kāds džeks. Viņam bija auto - smuks un labs auto, kuram bija tikai viena problēma - tas rūsēja. Rūsē jau visi auto, bet šis rūsēja maziet ātrāk nekā citi un tas sāpēja. Un aiz cieņas pret labo, bet rūsējošo auto minētais pusis spēkratu pārdeva, lai tas labāk rūsē kaut kur citur. It kā jau tipiski, bet vai tas varēja beigties citādi? Jā!

 


 

Izrādās, ka no rūsējošiem auto var uztaisīt stilīgus tē kreklus. Tas ir, ne gluži no pašiem auto - krekli ir no kokvilnas vai maisa auduma, kas nu kuram labāk tīk, bet no rūsas tiek darināta kreklu apdruka.

 

Roststoff - acīmredzot mākslinieku apvienība - ierobežotās partijās apdrukā T kreklus ar rūsu, kas ņemta no interesantiem lūžņiem: 1961.gada Mercedes 220S, alus pudeļu korķiem (nezināju, ka tie rūsē), no Igaunijā atrasta glābšanas kuģīša, no veca krievu helikoptera ... Izklausās gana ekskluzīvi, vai ne?

 

Par šādu klozīti nāksies atdot 70-100 eiro gabalā. Tas nav daudz, ja māc nostaļģija - vai tad tu negribētu krekliņu, kas apdrukāts ar rūsu no tava 86.gada Opel Kadett?

 

 


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies