Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Krišs

Amazon izziņo jaunus e-lasītājus Kindle Paperwhite un jaunus planšetdatorus

Tehnika

 Amazon izziņo jaunus e-lasītājus Kindle Paperwhite un jaunus planšetdatorusAmazon paziņojuši par jauniem e-grāmatu lasītājiem un planšetdatoriem. Kindle e-grāmatu lasītāju un planšetdatoru saimei pievienojušies Kindle Paperwhite, atjaunināti Kindle, un Kindle Fire. Tagad varēsim lasīt elektroniskās grāmatas uz papīrbalta ekrāna, klaiņot internetos izmantojot 4G, kā arī pirkt lētāk pašu Kindle...

Lielākais jaunums, protams, ir Kindle Paperwhite. Kādas tad ir lielākās ekstras šim Kindle Paperwhite? Glavenais ir ekrāns. Ekrāns ir tik balts cik papīrs, tas pats e-tintes ekrāna augšpusē ir lampa, kas nodrošina blatumu un arī ļauj lasīt tumsā.Izklausās labi, vai ne? Bet tas vēl nav viss. Baterijas dzīvi no vienas uzlādes sola 8 nedēļas! 8 nedēļas! Tagad arī lielāka izšķirtspēja (baudāmākai lasīšanai) un jauni fonti un to izmēri.

Katrā ziņā, manuprāt, ja patīk lasīt, visai vajadzīga ierīce. Atliek piebilst, ka Kindle Paperwhite būs pieejams Wi-Fi un 3G versijās.


Nākamais jaunumu rindiņā ir Kindle Fire HD. Pieejams 3 variācijās - 8.9 collu Wi-Fi, 8.9 Collu 3G un 7 collu. Aprīkots ar HD ekrānu, 1.2 GHz procesoru un visiem citiem Amazon labumiem. Tam iekšā arī Android, tā, ka varēsim izmantot arī, kā pilnvērtīgu planšetdatoru, kā tas arī ir paredzēts. Iekšā arī saintegrēti visādi brīnumi kā sociālie tīkli, dusmīgi putni un Skype.

Un galu galā pats Kindle, vienkārši Kindle. Te gan nekas daudz nav mainījies, samazināta cena pielikti daži fonti, tā palielam viss.Prezentācijas video

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies