Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Būt fanbojam atmaksājas - čalis saņem bezmaksas Samsung Galaxy SIII

Mobilie, Dažādi

Būt fanbojam atmaksājas - čalis saņem bezmaksas Samsung Galaxy SIII

"Labdien, esmu iegādājies daudz Samsung produktu. Man ir Samsung LCD televizors, Samsung Galaxy S, Samsung klēpjdators. Es gribētu zināt, vai varu dabūt bezmaksas Galaxy S3." - šādi sākās kāda kanādiešu puika vēstule Kanādas Samsung pārstāvniecībai. Un, lai čali nenoturētu par bezkaunīgu uzplijmani, viņš pievienoja vēstulei zaļa dinozauriņa attēlu. RAWR. Grūti pateikt, cik nopietni puisi cerēja uz bezmaksas Galaxy SIII, taču vismaz atbildi no Samsung viņš saņēma.


Atbilde vēstīja, ka Samsung īsti nevar atļauties dāvināt telefonus ikvienam, kas to paprasa, tomēr viņi - dots pret dotu - nosūta kā atbildi attēlu ar ķenguru uz vienriteņa.

Samsung


Tā arī šī asprātīgā diedelēšana būtu beigusies, ja pasākums netiktu spēcināts internetā - kanādiešu čalis ielika sarakstes ekrānšāviņu Reddit forumā, kur stāsts kļuva tik populārs, ka Samsung mainīja domas un... nosūtīja diedelniekam īpaša dizaina telefonu, kuram Samsung fanboja paša zīmētais dinozaurs bija uzdrukāts ne tikai uz korpusa, bet arī ievietots aparātā kā ekrāntapete. Kurš teica, ka būt fanbojam ir bezjēdzīgi?


Samsung


Samsung

 

 


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies