Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Konkurss: viss vienā ar Kaspersky One

Dažādi
Konkurss: viss vienā ar Kaspersky OnePavasaris jau tepat blakus - gaiss smaržo, putniņi čivina, sniegs kūst, kurpes stieg dubļos un visi staigā puņķaini un šķaudoši. Lai no saaukstēšanās izvairītos jādzer vitamīni un daudz šķidruma, savukārt, lai no vīrusiem pasargātu datorus jālieto kāds datorvitamīnu komplekts. Sadarbībā ar vienu no tādiem - Kaspersky - piedāvājam pavasara konkursiņu.

Lai piedalītos konkursā, līdz 23.martam atsūti uz info@kakao.lv savu stāstu (īsu vai garu) par kādu priekšmetu savās mājās, kuru vienlaicīgi izmanto vairākiem mērķiem. Piemēram, ievācoties jaunā dzīvoklī mēdz būt taburete, kura pilda gan krēsla, gan galda, gan TV turētāja, gan kāpņu, gan grāmatu plaukta funkcijas. Ļauj vaļu fantāzijai!


Oriģinālākā stāsta autors saņems Kaspersky ONE licenci vienam gadam un varēs pasargāt no kiberdraudiem 5 ierīces. Uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2012.gada 30.martam.


Par Kaspersky ONE

Kaspersky ONE ar vienu aktivizācijas kodu ļauj aizsargāt 5 dažādas personiskās ierīces jebkādā to kombinācijā, sākot no Windows un Mac platformas galddatoriem un klēpjdatoriem līdz viedtālruņiem un planšetdatoriem. Katru ierīci aizsargā atsevišķs drošības risinājums, kas paredzēts atbilstošajai operētājsistēmai. Lietotājs var izvēlēties jebkuru piecu aizsargājamo ierīču kombināciju. Piemēram, varat aizsargāt 1 Windows PC, 2 klēpjdatorus un 2 viedtālruņus vai 2 viedtālruņus, 2 planšetdatorus un Mac – vai arī vienkārši 5 Windows PC.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies