Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Windows Phone 7 Series - neticami labs Microsoft telefons

Mobilie, Microsoft, WP7S, Video

Windows Phone 7 Series - neticami labs Microsoft telefonsVakar mobilo tehnoloģiju kongresā Microsoft prezentēja negaidīti pārsteidzošu jaunumu - Windows Phone 7 Series telefonu. Mobilā telefona OS Microsoft izstrādā jau sen, taču šī ir pavisam jauna pieeja ar labiem rezultātiem.

Visai nelāgi nosauktais Windows Phone 7 Series no līdz šim ierastā Windows Mobile atšķiras diezgan dramatiski. Tam vairs nav klasiskā interfeisa ar Start pogu, izvēlnēm un visādi citādi galda datoram līdzīgo vadības principu. WP7S interfeiss ir aizgūts no Microsoft Zune HD mūzikas atskaņotāja. Tajā ir lieli un skaidri salasāmi teksti, lielas plakanas pogas un uz sāniem (vai augšu-apakšu) ritināma galvenā izvēlne.

Izmaiņas ir ne tikai estētiskas bet arī saturiskas. WP7S pārvelk strīpu visam, kas līdz šim ir izstrādāts priekš Windows Mobile OS. Tam būs vajadzīgas pilnīgi jaunas aplikācijas, kas izstrādātas pilnīgi jaunā vidē. Microsoft sola paši aktīvi pie tā strādāt, kā arī aicina iesaistīties citus. Šāda radikāla pāreja pirmajā brīdī šķiet neloģiska, taču tai ir lielisks pamatojums - sākt no nulles ir daudz vieglāk nekā veco pielāgot jaunajam.


Galvenās izvēlnes pogas reizē ir arī sīkrīki (widgets), kas spēj attēlot dažādu informāciju. Saņemto īsziņu un epastu skaitu, fotogrāfijas kā arī sociālo tīklu, piemēram Facebook, informāciju.

Kontaktu saraksts adrešu grāmatiņā ir cieši saistīts ar šo cilvēku aktivitātēm sociālajos tīklos. Pie personas datiem automātiski parādās ne tikai telefons un adrese, bet arī šī cilvēka jaunākie Facebook ieraksti un cita informācija.

Integrācija ar Twitter šobrīd vēl nav ieviesta, bet cerams līdz brīdim, kad Windows Phone 7 Series nonāks pārdošanā, tas jau spēs tvītot.

Pašu aparatūru Microsoft neizstrādās. Tas joprojām tiks uzticēts citiem, Microsoft izvēlētiem ražotājiem (Samsung, LG, HTC, Garmin, Asus, HP, Dell, Sony Ericsson, Qualcomm, Toshiba). Taču Microsoft ir noteicis visais striktus standartus un prasības kurām jāatbilst, lai telefonā varētu izmantot WP7S. Šāda kontrole palielinās produkta kopējo kvalitāti un novērsīs tehniskās neatbilstības un citas problēmas, kas rodas universālu OS izmantojot dažnedažādos aparātos.

Obligātās prasības būs kapacitatīvais skārienjutīgais ekrāns, akselerometrs, 5 megapikseļu kamera, FM radio, trīs vadības pogas (Start, Back, Search) un pēc ražotāja izvēles - fiziskā klaviatūra teksta ievadei.

Liela nākotne noteikti sagaida WP7S iestrādātā spēļu sistēma XBOX Live. Tā gan neļaus telefonā spēlēt XBOX konsoles spēles, taču tā radīs jaunu platformu mobilajām spēlēm, radot spēcīgu konkurenci Apple iPhone (iPod Touch).

Pirmie Windows Phone 7 Series telefoni parādīsies jau rudenī. Līdz tam laikam noteikti tiks ieviestas jaunas iespējas un radītas jaunas programmas. Tā kā aparatūru ražos vairāki ražotāji, WP7S telefonu cenu amplitūda būs visai plaša.

Ar Windows Phone 7 Series Microsoft radīs visai spēcīgu triecienu viedtālruņu tirgū, un, iespējams, pamatīgi satricinās pašpasludinātā karaļa iPhone troni.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

899.00 EUR
Pārdod
iMac 21

245.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies