Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Luksofors ar laika joslu

Idejas

Luksofors ar laika josluSerbs Stankovićs izgudrojis jaunu luksoforu. Patiesībā luksofors ir tas pats vecais, jauna ir tikai tā maliņa. Tajā ir laika atskaites josla, kas ļoti vienkārši, bet uzskatāmi parādi cik ilgi vēl jādirn pie sarkanās gaismas.

Protams, visi mēs pazīstam sekunžu skaitītājus pie luksoforiem, kas parādās arvien vairāk pilsētas ielās. Taču Stankovića izstrādātais variants ir vienkāršāks un lētāks, jo nav jāuzstāda jauna atsevišķa kaste, ir tikai jānomaina sarkanās gaismas lukturis. Ok, tā arī ir jauna kaste, bet viss izskatās smukāk un elegantāk.

Pašai laika atskaitei arī ir lielas priekšrocības, jo zinot cik ilgi vēl jāgaida mēs droši varam izslēgt dzinēju, tā samazinot izplūdes gāzes un degvielas patēriņu. Papildus tas ietaupa nervus jo nav jāgrauž nagi visu laiku blenžot sarkanajā lampā gaidot tās nodzišanu. Var gan, protams, kā jau īstens latvietis vienkārši turpināt gulēt pie luksofora un par braukšanas uzsākšanu domāt vien tad, kad aizmugurējie jau sāk neganti taurēt.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies