Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jauns Ubuntu - Karmic Koala

Softs
Jauns Ubuntu - Karmic KoalaNeilgi pēc Mac OSX Snow Leopard un Windows 7 izlaists jauns zvēriņš - Karmic Koala, kas ir Ubuntu 9.10 versija. Šis gan vairāk ir sistēmas atjauninājums, jo nav būtisku izmaiņu OS darbībā un izskatā.

Kā jau parasti ir uzlabota sistēmas stabilitāte, ātrdarbība, smukums un tikums. Patīkams jaunums ir 'Programmatūras centrs', kas ļauj daudz ērtāk vienkopus apskatīt instalētās programmas kā arī dod iespēju ātri atrast jaunas. Šis rīks noteikti atvieglos dzīvi tiem, kas no Windows pārmukuši uz Ubuntu.

Sekojot līdzi tendencei, ka lietotāji parasti izmanto vairākus datorus (piemēram mājās/darba dators un laptops) Ubuntu piedāvā jaunu datu sinhronizēšanas iespēju tiešsaistē - Ubuntu One. Šis serviss katram lietotājam piešķir 2GB interneta diska vietas, ko var izmantot piezīmju, adrešu grāmatas, bilžu, jauno House sēriju un citu failu sinhronizācijai starp vairākiem datoriem. Vairs nebūs jāskraida apkārt ar zibatmiņu, lai failus no mājas datora pārnestu uz darbu. Tas, protams, pieņemot, ka abās vietās tiek izmantoti datori ar Ubuntu OS.

Jaunā Ubuntu versija 9.10 Karmic Koala ir pieejama 23 valodās, tostarp arī latviešu. Instalācijas failu var brīvi ielādēt no Ubuntu mājaslapas. Lai uzstādītu instalācijas fails būs jāieraksta CD vai DVD diskā. Vecāku Ubuntu versiju lietotāji jauno 9.10 var iegūt izmantojot sistēmas atjaunošanas rīku. Kā jau vienmēr, Ubuntu ir bezmaksas OS.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies