Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaunais iPhone 3GS

Mobilie, IPhone, Video

Jaunais iPhone 3GS

Jauns, protams, ir arī iPhone. Vizuāli tas neatšķiras no iepriekšējā 3G, taču ir ieguvis jaunu S burtiņu nosaukumā - iPhone 3GS. S nozīmējot speed (ātrums). Aparātiņam esot uzlabota ātrdarbība gan tehniskā gan programmatūriskā līmenī. Viss notiekot nedaudz ātrāk.

Galvenie jaunumi, kas parādījušie ir digitālais kompass, kurš uzlabos GPS navigācijas lietošanu un kamera. Beidzot ir prom draņķīgā 2 megapikseļu kamera, par kuru sūdzējās vai ikkatrs iPhone lietotājs. Tās vietu tagad ir ieņēmusi... 3 megapikseļu kamera. Nav lnekāda lielā attīstība, taču tagad kamerai ir autofokuss. Lielākie skeptiķi (es) gan uzreiz sāks bubināt par to, ka tagad vairs nevarēs uzņemt bildes momentāni, bet būs jāgaida kamēr mazais objektīviņš nofokusējas. It kā jau forši ir tikt pie kvalitatīvākas bildes, tomēr es priekšroku dodu telefona spējai bildēt momentāni. Galu galā, telefona kamera ir mirkļu ķeršanai nevis fotografēšanai.

Taču kamerai ir vēl viens triks azotē - video ieraksta iespējas. Tagad ar iPhone var arī filmēt. Turklāt filmēšanas laikā darbojas autofokuss, automātiskā ekspozīcija un krāsu balanss. Jaunums, kas nav redzēts citos telefonos ir spēja turpat telefonā uzņemto video rediģēt - izgriezt. Protams, visu var uzreiz augšuplādēt YouTube vai kur vien sirds vēlas. Var arī nosūtīt kā MMS, kas arī ir jaunums (jā, iPhone līdz šim nebija MMS).

Tiem, kam ir laba angļu dikcija patiks Voice Control iespēja. Jauno iPhone 3GS var vadīt ar balsi. Turklāt balss komandas noderēs ne tikai zvanīšanai, bet arī, piemēram, mūzikas vadībai ("Spēlē Depeche Mode", "spēlē līdzīgu tam, kas pašlaik skan", utt).

Jauni ir vēl šādi tādi sīkumi, bet par to visu labāk ir noskatīties mazo prezentācijas video (zemāk). Jaunais iPhone 3GS pie mums solās būt jūlijā, turklāt tas būšot pilnībā latviskots.

Spied šeit, ja video nav redzams

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies