Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Microsoft zilā pele

Tehnika, Microsoft, Pele

Microsoft zilā peleLai mazliet laupītu uzmanību no lielā Apple pasākuma, Microsoft tieši vakar nolēma laist klajā savu jaunāko ražojumu - "zilo" peli. Tā tiek reklamēta ar skaļu saukli "Goodbye laser", tātad atvadamies no lāzera. Pareizāk gan būtu teikt - atvadamies no sarkanā lāzera, jo arī jaunajās pelēs ir izmantots zilas krāsas gaismas kūlis.

Jaunā sistēma ļauj pelei darboties daudz precīzāk un uz virsmām, kur lāzeriem līdz šim bija problēmas - piemēram marmors, stikls un pat paklājs. Zilā gaisma tiek izkliedēta vairākās "šūnās" un mērījumi tiek veikti vairākos punktos, kas arī nodrošina lielāku precizitāti.

Pagaidām pieejamas tikai divas "zilās" peles - Explorer un Mini Explorer, taču gan jau drīz viss peļu klāsts tiks "nozilināts".

Vienīgā negatīvā piezīme ko varu teikt ir nesamērīgi lielais raidītājs, kas jāslēdz pie datora. Tas ir pašas peles lielumā, kas mūsdienās ir gauži nepieņemami. Visādi citādi gan jāatzīst, ka Microsoft ražo lieliskas peles, es pat nebaidos teikt - pašas labākās. Es arī ikdienā strādāju ar Microsoft peli un varu vien rekomendēt visiem netaupīt naudu pērkot lētos dranķus, bet izvēlēties nedaudz dārgākas bet perfektas peles.

Jaunās "zilās" peles Amerikā pieejamas par 79 un 99 dolāriem. Cerams, ka nonākot līdz mums cenas neizaugs nesamērīgi lielas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Nintendo Switch_Games

20.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies