Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Audi A1

Auto

Audi A1Kas tad tas? Steroīdus pārēdies Fiat 500? Nē, Audi A1 Metroproject Quattro Concept. Jā, tik garš nosaukums tik mazam auto. Kā jau noprotams tad nonākot ražošanā šim auto nosaukums saruks līdz vienkāršam A1.

Ar ko šis auto ir interesants? (Hmm, interesants? Audi?...) Tas ir hibrīds. Jā, jā, mode mūsdienās pieprasa hibrīdus. Taču šajā gadījumā tas nepavisam nav slikti, jo Audi necenšās padarīt pasauli zaļāku, bet gan auto jaudīgāku. A1 priekšpusē atrodas 1.4 litru 150 zirgspēku benzīna motoriņš, savukārt aizmugurē paslēpies mazs bet ņiprs (41 Zs ņiprs) elektromotors. Tā uzdevums ir palīdzēt ar paātrinājumu brīžos kad gribas paskrieties.

Protams Audi arī nedaudz izpatīk zaļajiem un piedāvā iespēju kādu laiciņu braukt tikai ar elektromotoru. Neizlaižot nelabās gāzes auto varēs braukt līdz pat 100 kilometriem. Turklāt akumulatoru var uzlādēt arī pieslēdzot mašīnu elektrotīklam.

Vēl dažas interesantas lietas ir atrodamas A1 salonā. (Es jau atkal lietoju vārdu "interesants" saistībā ar Audi. Kas notiek?....) Viens ir multimediju centrs, kurš ne tikai spēlē mūziku bet to arī pavada ar krāsainām bildītēm (iespējams pat video) kas ir redzams ne tikai viduskonsolē bet arī spidometrā. Otra lieta ir mobilajam telefonam līdzīga ierīce, kas tā arī darbojas kā mobilais telefons un kā GPS navigācija. Ļoti savdabīgi.

Šis A1 Metroproject Quattro Concept ir viens no Tokijas auto izstādes eksponātiem. Kad tas nonāks ražošanā un cik daudz tajā paliks no koncepta pagaidām nav zināms.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies