Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Seat Leon 2020 - ???

Auto, Testi

Seat Leon 2020 - ???

Es nevarēju izdomāt kā to pareizi aprakstīt - vai nosaukt par lētāku škodu vai par labāku golfu - tāpēc atstāju kā ir - jautājuma zīmēs. Jo Leons liek aizdomāties. No dažādiem viedokļiem.

Pirmkārt jau galvenais - tas ir tas pats auto, kas jaunais Golfs un jaunā Octavia. Tā pati platforma. Bet kas interesanti, lai arī tas izskatās vairāk pēc Golfa, tas būvēts uz garākās bāzes tāpat kā Octavia. Attiecīgi - tajā ir vairāk vietas nekā Golfā.

Arī Leons ir tikpat digitāls. Tam ir viens liels ekrāns, kurā darāms pilnīgi viss. Un ir viens mazs ātrumkloķītis. Pirmajā brīdī izskatās tikpat labi kā Golf vai Octavia, bet iekāpjot un apčamdot nākas secināt, ka Seat tomēr ir krietni taupīgāks - visi materiāli ir krietni zemākas kvalitātes kā brālīšiem. Es nesaku, ka tas ir slikti - tā tiekšanās pēc automobiļu luksusizācijas ( :) ) ir nenormāli pārspīlēta, tomēr kādam švītiņam var arī nepatikt cietā plastmasa.

Seat nosacīti pozicionējas kā sportiskāks zīmols. Vizuāli auto nešaubīgi izskatās dinamiskāks, tomēr braukšanā tas nebūs nekāds kartings. Tas pats Golfs, tā pati Octavia. Šim konkrētajam bija lieli riteņi, attiecīgi mazliet cietāka gaita. Bet tā par sportisku to īsti nenosaukt. Tas nav lēns vai tizls, bet nu, ne raķete. Man pret to nav iebildumu, bet ir visādi gonščiki, kas grib būt ātri un bez žēlastības. Leons vēl nebūs īstais priekš viņiem. Tad būs jāskatās uz Cupra zīmola automobiļiem (tas ir tas pats Seat, tikai stilīgāks, sportiskāks un dārgāks).


Digitalizācijā Leon ir gājis vistālāk un tam ir vismazāk fizisko pogu. Turklāt saskarne ir krietni atšķirīga un kādu brīdi var likt pakasīt pakausi. Man ilgi gāja, līdz attapu kā vispār piekļūt klimata uzstādījumiem un citām lietām. Labā ziņa - ir CarPlay - pieslēdz un lieto telefona interfeisu un bēdu nezini. Tik cik to klimatu pieregulēt.

Vienu lietu gan spāņi prot labāk par čehiem - kruīza kontroles pogas ir uz stūres. Kur tām jābūt. Ērti un saprotami.

Šim auto bija tas pats 1.5 eTSI dzinējs, kas Golfam. Un tas darbojas lieliski. Tas ir “maigais hibrīds” - elektromotors palīdz iegriezt dzinēju uzsākot braukt, bet nekāds “elektrorežīms” braukšanai nav pieejams.

Nobraucot palielu gabalu lielākoties pa šoseju auto bija noēdis 4.9 litrus. Priekš benzīna dzinēja tas ir baigi labi. Leons ir pieejams arī ar divu litru dīzeli, bet tad tas maksā vismaz divus tūkstošus dārgāk. Tas galīgi nav forši. Es arī nezinu, vai 20 tūkstošu sākumcena šim auto ir pareizā. Nu, gan jau ir, bet man liekas padaudz. Octavia maksā līdzīgi un man personīgi gribas teikt, ka Octavia ir feināks auto. Bet, nu, poteito-potāto, katram savs un ir izvēle.

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020

Seat Leon 2020


  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch V2

300.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies