Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Arī šis ir labs ceļojumam

Auto, Testi

Arī šis ir labs ceļojumam

Runājot par auto ar ko ceļot - nesen atcerējos, ka esmu aizmirsis pastāstīt par Renault Grand Scenic, ar kuru pērn devāmies mazā ceļojumā uz eksotisku valsti. Tas ir viens dikti interesants auto. Kur ar interesants es domāju tieši to - interesants.

Reāli jau mums tik lielu auto nevajadzēja, jo braucām trijatā. Bet, nu, ja reiz piedāvā - neatteikšos. Un vispār jau tas auto nav arī TIK liels. Tas vienkārši ir ietilpīgs. Visas septiņas vietas gan nemēģinājām aizpildīt, kas, savukārt nodrošināja milzīgu bagāžnieku. Nu tādu, ka mūsu minimālistu ceļasomas tur pat izskatījās smieklīgi.

Sēdekļi priekšā ir veidoti īpaši komfortabli, tomēr mazliet pietrūkst iespēja regulēt slīpumu. Toties tiem ir masāžas funkcija, kas ak-cik-saldi, jo īpaši garā ceļā. Masāža gan nav nepārtraukta, tā pēc kāda laika izslēdzas un jāaktivizē atkal, taču to var izdarīt diezgan veikli. Kāpēc visiem auto vēl nav masāžas sēdekļi? Tā ir maģija…


Šim auto ir kāds viltīgs risinājums, kas diemžēl ir pārāk viltīgs, lai būtu saprātīgs… Tā ir viduskonsole. Tā ir bīdāma uz priekšu un atpakaļ diezgan cienījamā diapazonā. Ja aizmugurē pa vidu sēž pasažieris, tad “ierīci” var sastumt uz priekšu. Ja neviens nesēž - var atbīdīt atpakaļ un iegūt papildus telpu un plauktiņus priekšā. Izklausās interesanti, bet ak vai - glāžu turētāji atrodas tajā viduskonsoles daļā, kas pazūd, kad to sastumj uz priekšu. Un pazūd tā ne ar visiem traukiem - ja turētājā saliktas papīra kafijas krūzes, tad sanāks baigā šmuce, ja izdomāsiet sabīdīt konsoli uz priekšu. Šis ir viens nepiedodami, piedodiet, stulbs risinājums. Mašīnā vietas ir gana, varēja taču izdomāt kādu jēdzīgu glāžu turētāju risinājumu.

Ar salona pirmo rindu bēdu stāsts par glāžu turētājiem nebeidzas. Otrajā rindā to nav vispār. Nu, tā, ka vispār nemaz. Kur francūži liek savas ūdens pudeles un termo krūzes?

Runājot par francūžiem - ziniet to audio vadības puļķi, ko Renault liek zem stūres jau kādus divdesmit gadus? Jap, tas ir arī šeit. Man tas šķiet apbrīnojami novecojis risinājums, bet zinu, ka ir reno braucēji, kas to uzskata par labāko un ērtāko.

Labs risinājums, savukārt, ir kruīza kontroles poga - tā ir mehāniska, un to var atstāt vienmēr ieslēgtu. Nav īpaši jāieslēdz, atliek tikai uzstādīt braukšanas ātrumu.

Kā viņš brauc? Labi. Kā jau mūsdienu auto. Pietiekoši dinamiski, gana ekonomiski.

Nešaubīgi tāds VW Touran ir daudz sakarīgāks auto, taču šis nenoliedzami ir interesantāks. Vajag tikai aptaustīt visus interesantumus, lai saprastu kā ar tiem sadzīvot.Renault Grand Scenic 2017

Renault Grand Scenic 2017

Renault Grand Scenic 2017

Renault Grand Scenic 2017

Renault Grand Scenic 2017

Renault Grand Scenic 2017  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies