Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Ingus

Viesistabas digitālais mezgls jeb Navitel T500 3G un Navitel T700 3G

Android, Mobilie, Tehnika

Viesistabas digitālais mezgls jeb Navitel T500 3G un Navitel T700 3G Pavisam nesen mūsu rokās nonāca divas Navitel planšetes T500 3G (rakstīšanas laikā tās cena ir 62.49 €) un Navitel T700 3G (90.99 €). Pirms piedāvājuma tās apskatīt par tādu Navitel neko nebiju dzirdējis. Tas izrādās ir čehu ražotājs, kas saliek planšetes izplatot savu karšu risinājumu, kuru apkalpojot vesels ģeo departaments un kartes nu nepavisam neesot aizņemtas ne no viena. Pašu spēkiem esot uzskaitīti visi POI (interešu punkti) jeb restorāni, uzpildes stacijas utml. Kā papildus lietu kartes piedāvā ātri norezervēt arī vietu viesnīcā "neatejot no kases". Man grūti iedomāties, ka mūsdienās kāds kartes meklē tālāk par visiem zināmajām aplikācijām, un tomēr labāk izvēles par daudz nekā, ja tās nav vispār.


Planšete pati par sevi neizliekas par vairāk kā instrumentu. Pa lielam tas ir kā liels, lēts 7collu viedtālrunis ar divām sim kartēm, kuras attiecīgi var kalpot datu pārraidei vai balss saziņai (jo tam gluži kā parastam viedtālrunim ir gan austiņa augšdaļā, gan mikrofons tur kur mute varētu atrasties) - izskatīsies mazliet komiski, bet funkciju pildīs.

Tehniskie parametri tam arī ir visnotaļ pieticīgi - 7 collu IPS displejs, 8GB un 16GB iekšējā atmiņa, 1GB operatīvā, var pievienot SD (rakstīts, ka līdz 32GB, bet abos liku savu 128GB un tie pieņēma neieklepojoties). Abus aparātus darbina necils, bet darbīgs un visu ikdienai nepieciešamo paveicošs, četrkodolu procesors - MTK8321 Cortex-A7, 1.3 GHz. Savienojamība kā parasti - WiFi (b/g/n), Bluetooth, un... 3G. Abi aparāti ir dualsim, un to atmiņas apjomu var palielināt izmantojot microSD karti. Labā ziņa ir tā, ka SIM un SD nekonkurē savā starpā - nav jāizvēlas lietot 2 sim vai 1 sim un SD - var lietot 2 sim un 1 SD vienlaicīgi. T700 3G komplektā nāk arī auto tureklis.Visādi citādi tās ir tādas vienkāršas nepretenciozas viesistabas planšetes, kas par smieklīgu naudu nodrošina tieši tik daudz cik nepieciešams vienai... viesistabai. Ja jūsu TV saprot, kas ir chromecast, ja jūsu audio sistēma zin, kas ir Bluetooth, šī planšete var kļūt par jūsu viesistabas digitālo mezglu. Laižam video saturu uz ekrāna, audio skandās, un paralēli varam ložņāt savās iemīļotākajās interneta vietnēs vai vēlreiz un vēlreiz pārlasīt savu iemīļotāko grāmatu.Savukārt dodoties ceļojumā, pārgājienā, izbraukumā iemetam tajā mājas rūtera SIMkarti un izmantojot Hotspot funkciju padalamies ar pārējiem ar savu lielisko internetu. Kāds iebļausies "Bet tas ir 3Gā! FUI!", uz ko es atbildēšu, "vēl nesen mums visiem ar to pietika atliektiem galiem. Un kas gan ir tāds, kam nepietiek ar 3G?". Paskaties vēlreiz uz cenām un pasaki, ka viss šis komplekts neuzrunā :)Ja arī izrādīsies, ka tā nespēj paveikt kādu no taviem uzdotajiem darbiem, sīči vienmēr priecāsies par iespēju padzenāt savus Mine... Star... World... whateverCraftus uz lielāka ekrāna nekā viņu esošie mobilie.Navitel T500 3G te →

un

Navitel T700 3G te →  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies