Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pamēģināju Google Inbox un man tas iepatikās

Softs, Mobilie

Pamēģināju Google Inbox un man tas iepatikāsPirms kāda lika dalījos iespaidos par to kā man patīk Mailbox. Tā ir epasta aplikācija, kas orientēta uz iesūtnes iztukšošanu un katra ienākošā epasta uztveršanu kā darbu, kas jāizpilda. Kad tas ir "izpildīts" - to izmet. Ja nav vaļas šobrīd - atliec uz vēlāku. Prasmīgi rosoties iespējams uzturēt iesūtni pavisam tukšu. Pareizāk sakot - varēja, līdz Mailbox izstrādātāji nolēma šo aplikāciju likvidēt. Tāda diemžēl ir mūsdienu prakse - foršas lietas nedzīvo ilgi.

Kad pienāca laiks no Mailbox atvadīties es sāku domāt ko tad darīt tālāk. Kādas ir alternatīvas? Ir visādi sajūsmu stāsti par jauno Outlook un citām aplikācijām, bet man ir būtiski, lai pasta aplikācija būtu pieejama trīs vidēs - telefonā, planšetē un datorā. Diemžēl daudz alternatīvu šīm prasībām nav, tāpēc pārgāju vien atpakaļ pie iOS/OSX Mail aplikācijas, taču jau ar jauno "Inbox Zero" domāšanu. Tagad cenšos iesūtni turēt tukšu, bet epastus, kas jāatliek, salieku attiecīgajās mapītēs. Diemžēl šī darbība nav automātiska kā tas bija Mailbox gadījumā.


Nesen es nolēmu pamēģināt to jauno Google Inbox. Ik pa laikam biju skatījies uz to, bet tas īsti nevilināja. Bet nu saņēmos pamēģināt. Īsumā - ir forši. Tam ir daudz to pašu labumu, ko piedāvāja Mailbox - iespēja ērti un automātiski uz noteiktu laiku atlikt epastus. Bet tam klāt nāk arī gudra epastu kārtošana. Piemēram, Google Inbox pats atrod un kopā saliek visus epastus, kuros ir rēķini, ceļojumu informācija utt. Protams, var pats izveidot savus nosacījumus. Pats galvenais - Google Inbox ir ļoti ērti lietot un tas īpaši neprasa paskaidrojumus (tie gan sākumā tiek parādīti, tā ka galā tiks pat neattapīgākie lietotāji).

Ja es būtu no tiem laimīgajiem cilvēkiem, kam ir tikai viens epasta konts, es noteikti lietotu tikai Google Inbox. Diemžēl man ir vairāki konti - Gmail, iCloud, IMAP. Un te sākās klupne, kas man liedz pilnvērtīgi izmantot Google Inbox. Tas īsti labi nedarbojas ar vairākiem kontiem. Pieslēgt vari Gmail kontus cik gribi, taču tie ir manuāli jāpārslēdz - nav iespējams tos visus lietot vienā vidē, ar vieniem nosacījumiem. Tas tomēr pamatīgi sarežģī lietošanu, ja regulāri jāpārslēdz konti, lai apskatītos jaunākos epastus vai veiktu citas darbības. Ļoti ceru, ka Google piedāvās iespēju visus Gmail (un piesaistītos IMAP) kontus lietot vienuviet.

Otra problēma, kas man traucē lietot Google Inbox ir Mac aplikācijas trūkums. Telefonā un planšetē aplikācijas ir, bet datorā Google grib, lai es epastu lietoju pārlūkā. Man tas šķiet neērti un nepierasti. Es gribu atsevišķu epasta aplikāciju, kas atsevišķā logā dzīvo savu dzīvi neatkarīgi no pārlūka.

Īsāk sakot - šobrīd Google Inbox lietoju epizodiski. Ik pa laikam pamēģinu, nopriecājos par tā iespējām. Tomēr ikdienā turpinu lietot Mail. Bet, ja tev ir viens Gmail konts, un nebiedē epasts pārlūkā - ļoti silti iesaku pamēģināt Google Inbox. No sākuma būs nepierasti, bet nepadodies - pamēģini lietot epastu tā, kā Google to iesaka. Iespējams, tev arī nāks jaunas epasta dzīves atklāsme, tāpat kā man, toreiz, kad sāku lietot Mailbox.

  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies