Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Vertu for Bentley

Mobilie, Stils, Testi

Vertu for Bentley

Sākšu ar secinājumu pie kura nonācu šī raksta beigās. Es ceru, ka nekad nebūšu tik bagāts, lai gribētu atļauties šo telefonu.

Vertu ar mums ir jau ilgu laiku. Agrāk tas izmantoja Nokia telefoniņus, šodien pārsvarā pašu būvētus Android rīkus. Tiesa, vecās labās "Nokia" klausulītes joprojām atrodamas Vertu klāstā.


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley ir īpaši Bentley īpašniekiem pielāgots viedtālrunis. Tā dizainā izmantoti Bentley elementi, un tajā uzstādīta īpaši pielāgota saskarne. Iespējams būtiskākā telefona īpašība - neskaitot īpašo dizainu - ir aplikācija, kas palīdzēs orientēties Bentley un ar to saistīto lietu pasaulē. Īpaši interesanta ir asistenta izsaukšana - atšķirībā no ierastajiem virtuālajiem asistentiem kā Siri un Cortana, Vertu lietotājiem atsauksies īsts cilvēks, kurš varēs sniegt visdažādākos padomus un pat palīdzēt atrast piedāvājumus, kas "parastajiem" cilvēkiem nav pieejami. Piemēram, biļetes uz kādu šķietami izpirktu pasākumu. Lietotajiem Latvijā gan asistenta iespējas ir ierobežotas. Tāpat tas nevarēs atbildēt latviski.

Vertu for Bentley


Telefonam ir 4.7 collu ekrāns, kas mūsdienās vairs neskaitās īpaši liels, taču pats telefons nav no mazajiem. Tā ar roku gravētais titāna korpuss ir visai apjomīgs, lai neteiktu milzīgs. Telefons ir garš un biezs. Tā aizmugure daļēji klāta ar mīkstu ādu, kas ir visai nepierasti. Ja šādā izmērā būtu "parastais" telefons, tas tiktu izsmiets un ignorēts, taču Vertu ir drīzāk juvelierizstrādājums, stilīgs aksesuārs, ko nepārprotami ir patīkami apviļāt rokās.

Vertu for Bentley


Tomēr neizbēgami pienāks brīdis, kad telefonu gribēsies ieslēgt un, piedodiet, bet redzot "Powered by Android" nav glaimojošākais ko gribas ieraudzīt 12 tūkstošus eiro vērtā viedtālrunī. Es nekādā ziņā negribu noniecināt Android. Šī OS ir ļoti lieliski attīstījusies un ne velti ir populārākā pasaulē. Taču šis salikums - neticami dārgais korpuss ar "visparastāko" Android ir neveikls. Jā sākumekrānā ir glīta pulksteņa animācija un ir šī īpašā aplikācija Bentley īpašniekiem, taču viss pārējais ir absolūti parasts Android. Ar visiem tā labumiem un bēdām. Vertu tomēr varētu piestrādāt pie būtiskāk pielāgotas saskarnes, kas vismaz pirmajā brīdī neatgādina to pašu OS, kas pieejama 50 eiro viedtālrunim.

Vertu for Bentley


Šī arī ir galvenā problēma, kas vismaz manuprāt šo telefonu padara par diezgan nejēdzīgu rīku. Tā banāli to varētu salīdzināt ar apzeltītu Golfu. Jā zelta, jā dārgs, bet tas joprojām ir Golfs. Vai tiešām viss, kas ietērpts dārgā apvalkā uzskatāms par smalku un elegantu? Var jau būt. Mani dzīve nav lutinājusi ar iespēju apsvērt Bentley un Vertu iegādi, un šīs īpaši turīgo cilvēku vērtības man ir svešas. Taču ja man dzīvē pienāktu šāds brīdis, es justos ļoti neveikli ar "apzeltītu Golfu" kabatā.Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


Vertu for Bentley


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies