Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Latvijā izstrādāts paroļu aizstājējs — unikāls risinājums CaptureIn

Softs

Latvijā izstrādāts paroļu aizstājējs — unikāls risinājums CaptureInInteresanta doma. Aizstāt paroli ar QR kodu un viedtālruni.

Šodien viens no lielākajiem Latvijas IT nozares uzņēmumiem SIA DPA Rīgas IT Demo centrā atklāja sava jaunā risinājuma CaptureIn demo stendu. CaptureIn ir jauna unikāla DPA tehnoloģija — iOS un Android ierīcēm paredzēta mobilā aplikācija, kas nodrošina pilnīgu paroļu aizvietošanu tiešsaistes vidē.

Jaunā risinājuma CaptureIn stends tika atklāts sadarbībā ar Latvijas IT klasteri un Rīgas IT Demo centru ar pasākumu „Šodien beidz pastāvēt paroles...”, kura laikā visi klātesošie tika iepazīstināti ar CaptureIn risinājumu.Aigars Jaundālders, SIA DPA Jaunu biznesa virzienu attīstības vadītājs: „CaptureIn ir izstrādāts, atbildot uz šī laikmeta drošības riskiem, kā arī patērētāju pieaugošo neapmierinātību ar parolēm un dažādiem nepilnīgiem līdz šim piedāvātiem risinājumiem, kas nespēja piedāvāt uzlabotu drošības līmeni, bet sarežģīja lietotāju ikdienu. Šī ir unikāla, inovatīva un patentēta tehnoloģija, lai pilnībā atteiktos no parolēm un risinātu ar tām saistītos drošības riskus, kā arī platforma tālākai inovācijas pielietošanai gan korporatīvajā vidē, gan ikdienā.”

Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs: „Latvijā ir izcili eksperti un uzņēmumi, kas spējīgi radīt veiksmes stāstus – produktus, kas balstīti uz inovācijām, jaunākajām tehnoloģijām un varētu kļūt par eksportspējīgiem un pieprasītiem ārpus mūsu valsts robežām. Nesot Latvijas vārdu pasaulē, šādi produkti piesaistītu ne tikai starptautisku uzmanību, bet arī jaunas investīcijas. CaptureIn risinājums ir lielisks piemērs tam, ka arī Latvijai ir pietiekama kapacitāte radīt savu analogu Igaunijas Skype panākumiem.”

CaptureIn risinājums ir piemērots jebkur, kur nepieciešama parole un ir pieejams tiešsaistes termināls, un tas darbojas ar jebkuru iPhone un Android viedtālruni un neprasa nekādas papildus ierīces, aprīkojumu vai ieguldījumus - autentifikācija notiek ar viedtālruņa palīdzību noskenējot QR kodu pakalpojuma sniedzēja mājas lapā.
CaptureIn ir unikāls, ātrs, ērts, lietotājam pieejams bez maksas un galvenais - drošs. Drošība ir īpaši svarīgs aspekts ņemot vērā to, ka vien 2012. gada laikā virtuālajā vidē ir nozagtas aptuveni 100 miljoni identitāšu. 2013. gadā par identitāšu zādzībām dzirdēts arvien biežāk: 2 miljoni nozagtu Facebook, Yahoo, LinkedIn un Google paroļu, 38 miljoni nozagtu Adobe aktīvo lietotāju datu, Evernote bija spiesti dzēst 50 miljonus paroļu pēc hakeru uzbrukuma. Tie ir tikai daži no piemēriem. Paroles tiek izmantotas visur jau kopš seniem laikiem, bet šobrīd tiešsaistes pasaulē paroles ir gan nedrošas, gan arī neērtas, turklāt tās vairs neatbilst patērētāju vajadzībām. Savukārt ar CaptureIn var pilnībā aizvietot paroli ar viedtālruņa palīdzību. CaptureIn radītā parole ir īpaši droša — tā netiek izmantota vairāk kā vienu reizi, tā netiek saglabāta ne telefonā, ne pie CaptureIn izstrādātāja, ne pakalpojumu sniedzēja mājas lapā. Neeksistējošas paroles nozīmē, ka tās nevar tikt nozagtas vai vienkārši aizmirstas.

Šobrīd ar CaptureIn risinājumu ir iespējams iepazīties, reģistrēt un izmēģināt to portālā www.draugiem.lv, aizvietojot šī portāla paroli (QR kods pirmajā lapā). CaptureIn aplikācija bez maksas ir lejupielādējama AppStore un Google Play veikalā. Aplikācijas mājas lapa: capturein.com

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Nintendo Switch V2

300.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

20.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies