Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Latvijas blogu tops - 2013. gada nogale

Dažādi

Latvijas blogu tops - 2013. gada nogaleGemius kārtējo reizi apkopojuši datus pat Latvijā populārākajiem blogiem. Interesants tops ar jauniem līderiem. Kā jau parasti ir dažādi pārsteigumi.

Cik blogus no šī topa tu zini un apmeklē?

Noskaidroti Latvijas populārākie blogi

Starptautiskais interneta izpētes uzņēmums Gemius ir publicējis rudenī apmeklētāko Latvijas blogu topu. Tā līderis jau otro reizi ir sieviešu dzīvesstila blogs mia.lv, otrajā vietā ar strauju lēcienu ierindojies radošās izcilības blogs cehs.lv, bet trešie - dzīvesziņas blogs iinuu.lv. Salīdzinot ar pavasari, 20 populārāko blogu auditorija ir pieaugusi par ceturtdaļu.Jau otro reizi pēc kārtas blogu topa virsotni izdevies iekarot dzīvesstila blogam mia.lv. Salīdzinot ar iepriekš veidoto pavasara blogu topu, kur mia.lv arī ierindojās pirmajā vietā, tā auditorija ir augusi par 50%, sasniedzot 32 000 lietotājus iepriekšējo 21 300 vietā. Tā autore Iveta Ozola blogā raksta par dažādām tēmām: psiholoģiju, ēst gatavošanu, skaistumkopšanu, modi, kā arī par dažādām radošām un iedvesmojošām lietām. „Esmu ļoti priecīga par Mia.lv panākumiem un tāpat priecājos arī par katru lasītāju. Ļoti bieži saņemu atsauksmes no savām lasītājām, kuras saka, ka vairs bez Mia.lv nevar dzīvot. Tas mani aizkustina līdz sirds dziļumiem un motivē turpināt iesākto,” panākumus komentē bloga autore Iveta.

Topa otrajā vietā ar strauju lēcienu no 13. pozīcijas ierindojies radošās izcilības blogs cehs.lv, kam izdevies līdzšinējos auditorijas apmērus palielināt deviņas reizes, no vairāk kā 2 000 apmeklētājiem aprīlī sasniedzot teju 20 000 novembrī. Bloga autori kā galveno panākumu atslēgu atzīst paši savu ieguldījumu: "Mēs priecājamies par lasītāju atbalstu un ieņemto otro vietu topā. Vismaz neesam pirmie – viens ir vientuļš skaitlis. Īpašu paldies vēlamies teikt nevienam, jo visu sasniedzām pašu spēkiem."

Uz trešo vietu nokritis dzīvesziņas blogs iinuu.lv, kas aprīlī ieņēma otro vietu topā. Lai gan bloga kopējā mēneša auditorija kopš aprīļa ir pat pieaugusi par 4%, tas nav bijis pietiekami, lai saglabātu iepriekš ieņemto otro vietu. Blogu iinuu.lv novembrī apmeklējuši vairāk kā 15 000 lietotāji.

Ceturtajā vietā ierindojies jaunāko tehnoloģiju tematikai veltītais Kristapa Skuteļa blogs krizdabz.lv, ko mēnesī apmeklējuši 10 700 interneta lietotāji. 20 populārāko blogu vidū izdevies iekļūt arī citiem šī autora veidotajiem blogiem - blogs androids.lv ieņēmis 7. vietu, bet windowsphone.lv - 17. vietu. Topa piecinieku noslēdz zīmēšanas un dažādu vizuālo uzdevumu blogs cirkulis.lv ar 9 000 apmeklētājiem.

Kopumā 20 populārākie Latvijas blogi novembrī spējuši piesaistīt vairāk kā 112 000 apmeklētāju lielu auditoriju, kas ir par 24% vairāk kā aprīlī, bet no kopējā Latvijas interneta lietotāju skaita veido 9%. Tajos veikti vairāk kā 870 000 interneta lapu skatījumu. Pavisam novembra blogu topa mērījumiem kvalificējās 57 blogi un šī ir jau ceturtā reize, kad Gemius publicē Latvijā apmeklētāko blogu reitingus. Šis ir vienīgais šāda veida pētījums Latvijā, kas vienkopus apkopo datus par Latvijas blogu auditorijas apmēriem.

Gemius blogu topā iekļauti tie Latvijas blogi, kas tika pieteikti Gemius blogu mērījumiem un kuros 2013. gada novembrī bija izvietoti gemiusAudience mērījumu kodi. Tops veidots, balstoties uz apmeklētāju skaitu blogos, kas tos apmeklējuši no Latvijas teritorijas. Gemius mājaslapā www.gemius.lv ir apskatāmi visu mērījumos esošo blogu reitingi pēc auditorijas lieluma, blogā veiktajiem interneta lapu skatījumiem un citiem rādītājiem. Blogu tops tiek veidots divas reizes gadā - par aprīļa un novembra datiem.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
iMac 21

245.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies