Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tagad Bluetooth būs arī tur… [un palīdzēs skrējējiem]

Tehnika, Video

Tagad Bluetooth būs arī tur… [un palīdzēs skrējējiem]Ziniet ko ļoti daudzi dara nepareizi? Skrien! Nē, nopietni. Nepareizi skrienot var pamatīgi satraumēt sevi, tāpēc vislabāk šo it kā vienkāršo nodarbi uzsākt profesionāļa vadībā. Tomēr tas ir dārgi un sarežģīti, tāpēc ir izgudrots kārtējais virtuālais treneris. Iepazīstieties - treneris zeķe!

Jā, ir radītas zeķes ar sensoriem un Bluetooth savienojumu. Skrienot zeķe mēra spiedienu dažādos pēdas punktos. Dati reālā laikā tiek atspoguļoti viedtālruņa ekrānā. Šādi visai ātri var saprast cik nepareizi tu liec pēdu un censties to labot. Tikai esiet uzmanīgi skrienot ar telefonu rokā - ka nesanāk ieskriet stabā.


Viedās zeķes nav vienīgais Heapsylon izstrādātais palīgs skrējējiem. Visai interesants produkts ir arī krekls ar iebūvētu pulsa mērītāju. Parastie pulsa aparāti ir visai neērti, tāpēc šāds jutīgais krekls noteikti būs lielā cieņā.

Savukārt tiem, kam patīk savā ikdienas skriešanas rutīnā iesaistīt spēļu elementus, ir pieejama īpaša aplikācija, kas radīs virtuālus šķēršļus un bonusus. Tiesa gan, būs jālieto Google Glass. Mazajā ekrāniņā reālā pasaule tiks papildināta ar virtuāliem objektiem un tēliem. Jā, varēs arī mukt no zombijiem.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies