Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Krišs

Sony prezentē divas, jaunas fotokameras - RX1R un RX100 II

Foto, Tehnika

Sony prezentē divas, jaunas fotokameras - RX1R un RX100 IISony šodien oficiāli iepazīstinājis ar divām fotokamerām, par, kurām ārzemju portāli baumo jau sen - RX1R un RX100 II. Līdz ar jaunajām fotokamerām Sony izlaidis jaunu Exmor R CMOS sensoru.

RX100 II ir aprīkota ne tikai ar Wi-Fi savienojumu, kas nu jau paliek ar vien populārāks starp fotokamerām, bet ir arī pirmā Sony fotokamera ar NFC tehnoloģiju. Izmantojot šos savienojumus fotoaparātu varēs gan kontorlēt, gan no tā "pārnest" bildes.

Savukāt RX1R ir unikālās pilna kadra fotokameras RX1 uzlabotā versija, kas nodrošina vēl asāku attēlu uzņemšanu.


Relīze par RX100 II


Sony Cyber-shot™ RX100 II ar jaunu Exmor R™ CMOS sensoru nodrošina labākas fotogrāfijas vājā apgaismojumā, kā arī aprīkota ar Wi-Fi/NFC un noliecamu LCD ekrānu

- Papildina ļoti populāro RX100 ar uzlabotu attēlu kvalitāti un ērtām, jaunām funkcijām
- Jaunais 20,2 efektīvo megapikseļu aizmugures apgaismojuma Exmor R 1.0-tipa CMOS sensors palielina jutību labākiem attēliem vājā apgaismojumā
- Wi-Fi un vienkāršs viena skāriena (izmantojot NFC) savienojums ar viedtālruni
- Pievieno piederumus ar Multi Interface Shoe un Multi Terminal
- Uz augšu vai uz leju lokāms 3.0-tipa White Magic™ LCD ekrāns
- Full HD 24p/25p filmēšana bagātīgiem, kinemātiskiem video
- TRILUMINOS Colour bagātākām, daudz dabiskākām krāsām.

Jaunā Sony Cyber-shot™ RX100 II tavā kabatā ieliek vēl vairāk uzņemšanas jaudas. Eleganti veidota no izturīga un viegla alumīnija, tā būs nevainojama ceļojumu kamera fotogrāfiem, kuri novērtē kvalitāti, un kuri vēlas DSLR stila attēlus no kabatas kameras ar plašām kontroles iespējām.

Balstoties uz vairākas godalgas ieguvušās RX100 lielisko attēlu kvalitāti, jaunā kamera tagad nodrošina vēl labākus rezultātus, ja fotografējat telpās vai krēslā bez zibspuldzes. Jaunizveidotais aizmugures apgaismojuma Exmor R™ 1.0-tipa CMOS sensors palielina jutību, vienlaikus samazinot attēla troksni sarežģītos vāja apgaismojuma apstākļos. Apvienojumā ar īpašo F1.8 Carl Zeiss Vario-Sonnar T * objektīvu, jūs redzēsiet atšķirību ar ārkārtīgi asām fotogrāfijām un Full HD video jebkurā fotografēšanas situācijā - no ballītēm līdz nakts ainavām.

Wi-Fi ļauj viegli savienot kameru bez vadiem ar savu viedtālruni un pārsūtīt fotogrāfijas vai video vieglai koplietošanai. Tā ir arī pirmā Sony kamera ar NFC (Near Field Communication) tehnoloģiju, kas dod papildu ērtības - viena skāriena savienojumu ar Android viedtālruņiem un planšetdatoriem. Nav nepieciešama uzstādīšana - vienkārši pieskarieties ar mobilo ierīci RX100 II un uzreiz tiks izveidots bezvadu savienojums. ‘Viena skāriena pults’ lietotne pat ļauj jums nospiest slēdzi no sava viedtālruņa, kas lieliski noderēs grupu uzņēmumiem, kad nevēlaties palikt ārpus kadra.

Kameras pievilcību entuziastu acīs vairos jaunais Multi Interface Shoe un Multi Terminal. Paplašini savas fotografēšanas iespējas, pievienojot papildus piederumus - tai skaitā elektronisko skatu meklētāju, jaudīgu ārējo zibspuldzi un stereo mikrofonu caur daudzfunkcionālo Multi Interface Shoe. Multi Terminal tāpat ļauj izmantot arī citas iespējas, piemēram, tālvadības slēdzi.

Spilgto un detalizēto 3.0 tipa White Magic™ LCD ekrānu tagad iespējams locīt uz augšu un uz leju, kas dod lielāku brīvību ērti kadrēt uzņēmumus. Turiet kameru augstu, lai paceltos pāri pūlim vai piezemējiet, lai redzētu lietas no mājdzīvnieku un bērnu skatpunkta.

Saderība ar TRILUMINOS™ krāsu tehnoloģiju nodrošina vēl bagātīgāku, dabiskāku krāsu atveidi jaunās paaudzes BRAVIA televizoros ar TRILUMINOS™ ekrānu.

Full HD video režīmi ir papildināti ar 24p/25p filmēšanu plūstošam, kinemātiskam video. Citu uzlabojumu vidū ir soļa tālummaiņas funkcija, kas ir pieejama, izmantojot kameras pielāgošanas izvēlni. Izmantojot vadības gredzenu, uzreiz var izvēlēties no pieciem populārākajiem fokusa attālumiem – 28 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm vai 100 mm: tā ir intuitīva alternatīva pietuvināt un attālināt, ja steidzies.

PlayMemories Mobile lietotne ir atjaunināta, lai nodrošinātu viena skāriena iespējas RX100 II, kā arī piedāvā uzlabotu lietotāja saskarni. Tā tagad par brīvu ir pieejama Google Play veikalā visiem Android viedtālruņiem.Relīze par RX1RFotoentuziastiem paredzētā Cyber-shot™ RX1R nodrošina līdz šim detalizētākos attēlus

- Papildina atzinīgi novērtēto Cyber-shot™ RX1 pilna kadra kompaktkameru ar 24,3 efektīvo megapikseļu izšķirtspēju un Carl Zeiss Sonnar T* F2 objektīvu
- Nav optiskā zemas caurlaidības filtra, lai iegūtu maksimālo attēla izšķirtspēju
- Ideāli piemērota ainavām un citām ainām, kur svarīga sīka detalizācija
- TRILUMINOS Colour bagātākām, daudz dabiskākām krāsām.

RX1R ir jauna Sony atzinīgi novērtētās Cyber-shot™ RX1 pilna kadra kompaktkameras versija, kas apmierinās visprasīgākā fotogrāfa vajadzības pēc asākiem un detalizētākiem attēliem.

Izmantojot lielo RX1 attēlveides jaudu, RX1R paceļ pikseļu perfektu attēlu kvalitāti jaunos augstumos. Apzīmējums ‘R’ modeļa nosaukumā apzīmē kabatas formāta kameras jau tā iespaidīgās izšķirtspējas uzlabojumus.

Līdzīgi kā daudzās DSLR kamerās, arī Cyber​​-shot ™ RX1 sensora priekšpusē atrodas optiskais zemas caurlaidības filtrs (OLPF), kas mazina nevēlamo muarē efektu un krāsas artefaktus. Fotoentuziastiem paredzētajā RX1R nav šī zemas caurlaidības filtra, un tas garantē nevainojami smalkas detaļas bez miglošanās vai dispersijas. Lai kompensētu atteikšanos no OLPF, kameras apstrādes funkcijas ir optimizētas, lai saglabātu attēla asumu, neapdraudot objektīva / sensora sniegumu*.

* Muarē un/ vai krāsas artefakti var būt redzami dažās fotografēšanas situācijās. Krāsu reprodukcijas rādītāji ir tādi paši kā RX1.

Pārveidotais RX1R modelis paceļ ainavas un citu smalki detalizētu tematiku jaunos reālisma augstumos, un ļauj fotoentuziastiem izteikt savu radošumu ar nebijušu skaidrību. Kaut svars un izmēri paliek tādi paši kā revolucionārajā RX1, īpašā izlaiduma RX1R ir vairāki uzlabojumi, kas būs noderīgi zinošiem fotogrāfiem.

Turklāt, saderība ar TRILUMINOS krāsu tehnoloģiju nodrošina vēl bagātākas, dabiskākas krāsas, skatot fotoattēlus un video jaunās paaudzes BRAVIA televizoros ar TRILUMINOS ekrānu. Videogrāfi var pievienot kamerai papildu stereo mikrofonu, ļaujot skaņu Full HD materiālam ierakstīt ar vēl lielāku skaidrību.


Ja nu tu es nonācis šeit, raksta beigās, tad tevi varētu interesēt arī cenas.

RX100 II būs nopērkama no jūlija beigām par aptuveni Ls 530.

RX1R arī būs nopērkama no jūlija beigām par aptuveni Ls 2200.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies