Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Krišs

Prezentē jaunu spoguļkameru - Canon EOS 70D

Foto, Tehnika
Prezentē jaunu spoguļkameru - Canon EOS 70DCanon prezentējuši jaunu spoguļkameru - EOS 70D. Galvenais, kas iekrita acīs lasot relīzi - WiFi atbalsts. Ar WiFi svienojuma palīdzību fotoaparātu var kontrolēt - izmantojot aplikāciju uz telefona. Noregulēt, piemēram, ISO. Bet, ko nu es daudz - lai runā relīze.


Šodien Canon iepazīstina ar jaunu pasaulslavenās EOS sērijas papildinājumu – EOS 70D, kas ir izstrādāta aizrautīgiem foto entuziastiem. Tā ir ideāli piemērota ikvienam, kurš vēlas sasniegt jaunu fotografēšanas iespēju līmeni. EOS 70D apvieno pilnīgi jaunu, pasaulē pirmo Canon attēlveidošanas tehnoloģiju ar jaudīgām, radošām bezvadu kopīgošanas funkcijām, piedāvājot universālu kameru, ar kuru iemūžināt skaistākos mirkļus lieliskos attēlos un Full HD video.Iemūžiniet mirkli fotogrāfijās un Full HD filmās

EOS 70D ir jauns 20,2 MP APS-C CMOS sensors, ko izstrādājis un ražojis Canon. Tā ir pasaulē pirmā digitālā spoguļkamera ar moderno Dual Pixel CMOS AF tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu un precīzu automātisko fokusēšanu (AF) uzņemot Full HD filmas, kā arī ātru AF, uzņemot Live View režīmā.

Apvienojumā ar 14 bitu DIGIC 5+ procesoru un 19 punktu krusteniskā tipa AF sistēmu, EOS 70D uzņem lieliskus, pilnas izšķirtspējas attēlus ar ātrumu līdz 7 kadriem sekundē un līdz 65 JPEG vai 16 RAW kadriem vienā nepārtrauktās fotografēšanas reizē . Turklāt iebūvētais ISO diapazons 100-12 800 ļauj fotografēt vājākā apgaismojumā un izmantot lielākus aizslēga ātrumus, saglabājot izcilu attēlu kvalitāti.

„Mani patiešām pārsteidza, cik daudz un dažādas jaunas tehnoloģijas ietver EOS 70D un cik daudzpusīga tā ir,“ atzīst Canon vēstnieks Bruts Ostlings [Brutus Östling]. „EOS 70D ir ideāla kamera ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fotografēšanas prasmes. Tā ir ne tikai piemērota, lai viegli uzņemtu izcilas kvalitātes cilvēku, ainavu un ātras darbības attēlus, bet arī Full HD filmēšanai ar tādu fokusēšanas ātrumu, kādu līdz šim es uzskatīju par neiespējamu. Kamerai, kas sevi pierādījusi vissarežģītākajos apstākļos, ir dažādas jaunākās paaudzes tehnoloģijas, lai ērti tiktu galā ar jebkuru pārbaudījumu – īpaši jau pateicoties Dual Pixel CMOS AF tehnoloģijai. Tā tiešām paceļ DSLR fotografēšanu un filmēšanu pilnīgi jaunā līmenī.“

Canon jaunais Dual Pixel CMOS AF nodrošina ātru AF sniegumu, uzņemot Live View režīmā, kā arī vienmērīgu, precīzu Full HD filmu fokusēšanu. Tas ļauj saglabāt kustīgus objektus fokusā un radīt profesionāla izskata fokusa pietuvināšanas efektus. Šajā tehnoloģijā izmantota modernā CMOS arhitektūra, ļaujot katram pikselim izmantot divas fotodiodes, ko var nolasīt atsevišķi, lai sasniegtu automātisku fokusu, vai kopā, vienmēr uzņemot maksimāli kvalitatīvu attēlu.

Modernā AF sistēma fotoattēliem ietver 19 krusteniskā tipa AF punktus, kas izvietoti pa visu kadru, nodrošinot ātru, precīzu AF, kas ļauj viegli izsekot kustīgus objektus, iemūžinot sporta vai dabas notikumus. AF sistēma ir pielāgojama, jo tā ļauj fotogrāfam piemēroties uzņemamajam objektam. AF punktus var izmantot individuāli, nelielās grupās vai plašā aktīvā laukā, lai uzņemtu neprognozējamus objektus. Īpaša AF lauka izvēles poga, kas ērti novietota līdzās aizslēgam, ļauj ātri pārslēgt režīmus, neatraujot kameru no acs.

Prasmīgi izstrādāta profesionālai vadībai

EOS 70D izcilās specifikācijas ir ietvertas prasmīgi izstrādātā korpusā, kas radīts komfortam un ātrai pārvaldībai. Viedais skatu meklētājs ar 98 procentu kadra pārklājumu un 0,95x palielinājumu ļauj fotogrāfiem ērti kadrēt attēlus un atainot iestatījumus elektroniskajā pārklājumā. Ērti izvietotās vadīklas nodrošina tūlītēju piekļuvi visbiežāk lietotajiem iestatījumiem, piemēram, ISO, AF režīmam un mērīšanai, lai lietotāji varētu ātri mainīt iestatījumus un veltīt visu uzmanību mirklim, ko iemūžina.

7,7cm (3,0 collu) grozāmais Clear View LCD II skārienjutīgais ekrāns ar asu 1040k punktu izšķirtspēju ir ideāli piemērots video uzņemšanai un attēlu kadrēšanai no neparastiem un radošiem leņķiem. Ekrāns ir kapacitatīva veida un atbalsta dažādus pieskārienu veidus, ieskaitot novilkšanu un tuvināšanu, tādējādi nodrošinot ērtu izvēlnes pārlūkošanu, iestatījumu pielāgošanu vai attēlu apskati.

Gudra savienojamība ērtai vadībai un tūlītējai kopīgošanai

EOS 70D ir jaunākais EOS modelis ar integrētu Wi-Fi, kas nodrošina iespēju attālināti pārvaldīt kameru, kā arī kopīgot attēlus. Izmantojot Wi-Fi savienojamību, lietotāji var strādāt ar EOS Remote lietojumprogrammu un pārvaldīt dažādus attēlu iestatījumus, ieskaitot ISO un ekspozīciju, kā arī fokusu un aizslēga aktivizēšanu. Fotogrāfi attālināti var izmantot arī Live View režīmu, kā arī apskatīt un novērtēt attēlus.

Atbrīvojiet radošo garu

EOS 70D ir dažādi radošie režīmi, kas ļauj viegli uzņemt neparastus attēlus. Iebūvēts HDR atvieglo uzņemšanu sarežģītos, asu kontrastu apstākļos, apvienojot trīs ekspozīcijas vienā, kas ataino vairāk detaļu gan ēnas, gan gaismas laukos. Ar vairākkārtējas ekspozīcijas režīmu fotogrāfi var uzņemt un apvienot vienā attēlā līdz deviņām ekspozīcijām vai arī izmantot radošos filtrus, lai nekavējoties pārveidotu attēlu izskatu un stilu.
Pateicoties integrētajam Speedlite raidītājam, kas nodrošina iespēju kamerā pārvaldīt vairākas Canon Speedlite EX zibspuldzes, ir viegli eksperimentēt ar radošiem ārpuskameras zibspuldzes efektiem.

Radošas Full HD filmas

EOS 70D ļauj uzņemt ne tikai skaistus attēlus, bet arī augstas kvalitātes video. Full HD (1920 x 1080p) izšķirtspējas video var uzņemt ar dažādiem atlasāmiem kadru ātrumiem, ieskaitot 30, 25 vai 24 kadrus sekundē, kā arī 60 un 50 kadru sekundē pie 720p. Ir pieejamas arī dažādas saspiešanas iespējas pēcapstrādei un kopīgošanai.

Pateicoties jaunajam Dual Pixel CMOS AF, Movie Servo AF režīms izseko objektus, kas ir kustībā, vai pat to kadrēšanas laikā, lai tie vienmēr būtu fokusā. Lietotāji var arī izvēlēties dažādus fokusa laukus vairāk nekā 80 procentos kadra, vienkārši pieskaroties skārienjutīgajam ekrānam, kaut filmēšanas laikā. Tādējādi filmas ir asas un skaidras, ja objekts ir kustībā vai lietotājs maina kadra kompozīciju.

Izmantojot iekšējo mikrofonu, operatori var ierakstīt arī stereo skaņu vai uzlabot audio ar iebūvēto ārējā mikrofona ievades termināli. Manuālais režīms nodrošina pilnīgu tādu iestatījumu kā atvērums un ISO kontroli, sniedzot lietotājiem lielāku brīvību, augot prasmju līmenim.

EOS 70D – galvenās funkcijas:

- 20,2 MP APS-C CMOS sensors un DIGIC 5+
- 19 punktu krusteniskā tipa AF sistēma un uzņemšana ar 7 kadriem sekundē
- Dual Pixel CMOS AF
- Tūlītēja kopīgošana un attālināta pārvaldība ar Wi-Fi
- ISO 12800 (H:25600)
- Grozāms 7,7 cm ClearView II LCD skārienjutīgs ekrāns
- Viedais skatu meklētājs
- Full-HD filmas

Prezentē jaunu spoguļkameru - Canon EOS 70D

Prezentē jaunu spoguļkameru - Canon EOS 70D

  
 
 Iepriekšējais →
Komentēt šo rakstu    
    
skujutaka    2013-07-02,17:40
- Kas mulsina - "lielākus aizslēga ātrumus". Slēdzim ātrumi mēdz būt īsāki un garāki (jo ātrums te patiesībā nav ātrums, bet laiks). Fotoaparāts jau nav mocis, kam var būt lielāks ātrums

Cita lieta, ka kanons nesteidzas lekt bezspoguļu niša, tikai viens aparātiņš. Paies gadi, lietošāna esošās spogulenes izies no modes vai salūzīs un cilvēki sapirksies konkurentu nespoguļus. Faktiski, ja cilvēks ir ar mieru ziedot skatumekētaju un nedaudz ātruma, tad kompakti ar lielām matricam nav slikta izvēle - kvalitāte kā spogulenei, bet bildējot nav jāizskatās pēc pamuļķa ar spoguleni kaklā. Nu, kautkā tā.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
palaidniex >skujutaka    2013-07-03,12:18
- Redzu ka daudz neko nesaproti no atšķirības EVF vs optikā pentaprizma kombinācijā ar ļoti gaišu garfokusa stiklu...

labāk pamuļkis ar asumu kur vajag, nekā baigi gudrais ar lietām nefokusā...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
skujutaka >palaidniex    2013-07-03,13:02
- vecīt, esi dzirdējis ko nozīme burtiņi AF ?!? vajag uzticēt fokusēšanu automātikai (ja vien apstākļi nespiež to darīt manuāli, apm. 0.8% gadījumu) nevis mētāt profu.

un garajiem nekādu gaišumu nevajag lai fokuss būtu garam, tur jau fokālais attālums nosaka ka asuma dziļums ir neliels. Profiņš te atradies ar gaišajiem garfokusiem hehe. Parasti amatieri tāpat izmanto f/4 un tumšākus garfokusa objektīvus....jeb ko tu sauc par ļoti gaišiem garfokusa objektīviem, varbūt to pašu f/4 ?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
palaidniex >skujutaka    2013-07-03,14:05
- A tu kādreiz esi salīdzinājumam rokās turējis aparātu ar pentaprizmu un aparātu ar EVF un salīdzinājis lietas...
Izklausās, ka ar muti esi Ņujorkā, ar darbiem Balvu rajona viensētas aizkrāsnē.
EVF un visi Live View, kad vajag precīzu fokusu neko daudz nelīdz un nesniedz ieskatu par to uz ko tieši ir fokuss, ja vajag ļoti plānu asuma dziļumu, jo visi (pilnīgi visi bez izņēmuma) AF mēdz kļūdīties vai fokusēties ne uz to, ko Tu gribi... Ja vajag pieregulēt manuāli to, ko AF kļūdījies - nekāds EVF nepalīdzēs

Un nevajag te salīdzināt lielas matricas fotokameras ar to telefonu, kas Tev kabatā...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
DOF >skujutaka    2013-07-03,14:10
- Ar tādu 60D mēģinot pie 200 mm dabūt asumu uz objekta 2 metru attalumā pie F4 sanāk, ka asuma dziļums ir tikai 1,37 cm... Un ja tad asums ir uz ausīm, tad acis un deguns jau var būt šmigā, bet >15 Mpix kamerām tas uz ekrāna nav redzams, bet atverot pilnu bildi uz datora vari konstatēt, ka visas bildes ir metamas... Arī AF elektronika var nokļūdīties, patīk, tev tas vai nē...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
palaidniex >DOF    2013-07-03,14:15
- kaut kā sadalu viedokli...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
skujutaka >palaidniex    2013-07-03,15:18
- manuprāt, biedri jauc studiju ar reālo dzīvi....jā, ideālos apstākļos jūs varat manuāli fokusēt, bet dzīvē, kur iespēja ir tikai viena un tā pati reizēm ilgst sekundes daļu, ir vai nu jāpaļaujas uz autofikusu vai hiperfokālo fokusēšanu (kas saprotamu iemeslu dēļ neder garākiem fok. att.)

ja esat profiņi, tad taču kadrs uzreiz pec pogas nospiešanas jums ir kompī un asistents pamāj ar galvu vai iebrēcas, atkarībā no rezultāta. man ar centrālo AF punktu nekādu tādu milzu galvassāpju nav, jo zinu, uz ko foķegs fokusējas, bet ja paļaujaties uz daudzpunktu algoritmiem, droši vien mašiņš pa reizei būs stiprõks par zirgu.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Maris456    2013-07-03,22:38
- nekad neesmu sapratisto jēgu no n af punktiem, savam spogulim lietoju tikai centrālo, kā paņemu kādu citu aparātu kuram stāv vairāki ieslēgti, tā bildes auzās.

par to kompakto vs spogulis, imho sarunas nav, kādu gribi tādu pērc.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
KKTK >Maris456    2013-07-03,23:36
- Jā visi fokusa punkti noder tikai sportā, kad jābliež ātri tuvojošies subjekti un centrs var aizšaut garām.
Un bildējot ar kompakto tu vēl jo projām pusi kadrus nokavē :] Tādi ir meitenēm ko puķītes ar zibspuldzi bildēt...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
mnja >KKTK    2013-07-04,07:43
- Kā pats raksti, viss spoguleņu smalkums ir pa īstam vajadzīgs 5% fotografējošo cilvēku, varbūt pat vēl mazākam skaitam. Un nevajag irgt par kompaktiem, kas vainas tiem ar aps-c sensoriem, tikai daudz mazākā flakonā - ja nevajag spogulenes labās īpašības.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
palaidniex >mnja    2013-07-04,08:28
- kad Tev būs bērni un gribēsi vakarā pašvakā gaismiņā viņus nobildēt - atcerēsies šitos 5%.
Kad gribēsi nobildēt čaļus tusiņā pie padzisuša ugunskura utt...
Tas tikai tā liekas, ka fokusēšanās ātrums un spēja to izdarī dimaniskos vai vājas apgaismes mirkļos ir vajadzīgi tikai 5% kņopes spaidīāju... Cita lieta, ka 99% nevēlās par to maksāt tik daudz, kā arī staipīt tik lielus dzelžus - ko noteikti arī sadalu...

Par tiem fokusa punktiem - ja izmanto tikai centrālo, tad iestatot fokusu un pārkadrējot labākai kompozīcijai - var sanākt mēsli. Bet tas nu tā - kam to vajag, kam...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
skujutaka >palaidniex    2013-07-04,09:12
- vecīt, abos nosauktajos gadījumos fokusēšanās ir vieglākā daļa - vismaz mana pavecā dslr to dara gana ātri, lai es AF dēļ nezaudētu kadru. Reizēm fokusējos uz citu vietu, kur to izdarīt vieglāk un pārkadrēju, saglabājot attālumu, bet tas nav tik bieži lai žēlotos par AF. Kamera, lai arī ne tuvu nav pirmā svaiguma, nezaudē fokusu pārkadrējot, tāpēc mēsli man sanāk pārsvarā kompozicionāli
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Maris456 >mnja    2013-07-04,09:33
- kā jau te kungi zemāk precizēja, es sporta mirkļus tā arī iemūžinu, fokusējot centru pret kādu objektu ar līdzīgu attālumu savlaicīgi. un tad 2 varianti, ja attālums nemainās lietoju mf režīmu un tik bliežu, ja mainās, tad af ar pusnospiestu slēdža pogu un pārkadrēšanu. Varbūt to daru tāpēc, ka manam vecajam dslr ir palēns af, bet ar šādu metodi man sanāk 99% kadru vajadzīgajā asumā.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv