Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Skūpstrobots un mini-aizvietotājs [Hei, tehnoloģijas kļūst baudāmākas!]

Dažādi, Video

Skūpstrobots un mini-aizvietotājs [Hei, tehnoloģijas kļūst baudāmākas!] Okei, pasaule iet uz galu - nu tas vairs nav jāmin vai jāpareģo.

Ir pasaulē zinātnieki, kuri pēta tādu parādību kā mīlestiku (lovotics, piedodiet, ka atļāvos latviskot) - ar tādu nosaukumu apzīmē cilvēka un robota attiecības, kuras vairs nav formālas un pat familiāras diez vai. Īsāk sakot, mīlestika ir robotmīlestība vai mīlestība ar robotu vai tehnoloģiju starpniecību. Izklausās pietiekami absurdi, lai par to nerakstītu, tomēr ilustratīvie video ir pārāk aizkustinoši, lai šo tēmu atstātu bez uzmanības.


Tātad kāds sevišķi centīgs un, acīmredzot, arī bezaizspriedumains mīlestikas pētnieks šo pasākumu ir uztvēris sevišķi nopietni un lūkojis palīdzēt šķirtiem mīlniekiem justies tuvākiem ar tehnoloģiju starpniecību. Proti, viņš ir izgudrojis bučrobotu Kissenger un, khmm, mini-es jeb mini-tu, ak, nu kāda galu galā starpība, sauktu par Mini-Surrogate. Atgādināšu, ka "surogāts", pēc skaidrojošās vārdnīcas domām, ir "līdzīgs, bet mazvērtīgāks aizstājējs".

Un te (beidzot) paši video:

bučrobotiņš, bučsūtis vai kā nu lai šo ierīci nosauc, ir aprīkots ar maigām silikona lūpām, kuras translēs jūsu mutes pieskārienus svešumā esošajam partnerim, cenšoties radīt jūsu klātbūtnes efektu.

Ja silikona cūkas bučošana jums šķiet nepieņemama, otrs izgudrojums pārstāv formālāku attiecību veidu: Mini-Surrogate kopē jūsu kustības, radot šķirtiem mīlniekiem vai vienkārši vientuļiem cilvēkiem sajūtu, ka viņi nav vieni.

Sapratāt? Necik ilgi - un pienākumu izpilde pret mīļoto cilvēku jūs pārlieku ilgi neatraus no Kakao lasīšanas un viedokļa izteikšanas tepat zemāk, komentāros.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies