Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Ingus

sKINs

Testi, Tehnika, IPhone

sKINs

Mani nekad nav interesējusi skinošana - kaut kā lieks tas viss liekas, tomēr šoreiz ar Kin.lv gādību tiku pie skina (pat diviem) par baltu velti.

 

Šīs avantūras pamatā bija mana vēlme uzzināt, vai uzlīmējamie skini spēj līdzēt "nāves-tvēriena" gadījumā. Es dzīvoju nezonā, tāpēc panākt iPhone4 zonas pazušanu, to ciešāk satverot, nesagādā nekādas dižās problēmas.

 


Tā nu reku šeku ķēros vērsim pie ragiem un …

 

http://vimeo.com/22938713

 

Darīju visu kā pāmācības video (kin.lv mājaslapā) bija rādīts un otro skina versiju (pirmā bija brāķis - materiālu piegādātājs bija kin.lv pievīlis un mans pirmais mēģinājums līmēt skinu uz iPhona izskatījās pēc apdeguša bomža) … tātad, otro skina versiju izdevās uzlīmēt bez liekas aizķeršanās un bez neviena paša burbulīša.

 

DSC05046.jpg

 

Arī priekšējo skinu izdevās uzlikt bez lielām problēmām. Īsāk sakot viss notika kā pa diedziņu.

 

Kā tad ir ar nāves-tvērienu ? ir labāk - pavisam to kins neatrisināja, bet labāk ir, jo saskare ar antenām sānos loģiski ir mazāka.

 

Laika gaitā pirmā versija pierādīja, ka skins uz aparāta turas visnotaļ labi - mierīgi var nesatraukties par kabatošanu.

 

Aber es tak nebūšu es, ja es kaut ko neieburkšķēšu:

 

- ekrāna skinu jau pirmajā versijā noplēsu pēc pāris dienām, jo pie skina malām sāka krāties visādi netīrumi un no cooluma nekas daudz pāri nepalika.

 

- otrajā versijā uz pakaļas skina parādījās kin-leaves logo - nu bet, mīļo kin.lv, es skinu lieku tieši tāpēc, lai paslēptu visādus tur uzrakstus - no tik maza logo tāpat neviens neatcerēsies, ka mans skins ir no kin.lv un tāpat man prasīs, kur es to ņēmu, ja sev tādu vēlēsies.

 

DSC05050.jpg

 

Secinājums: Man patīk, ka iPhone pakaļa tiek pasargāta, jo tā ir vairāk pakļauta skrāpējumiem, jo tur netiek izmantots tāds stikls kāds ir priekšā (gorilla-glass). Tur es sKINu noteikti atstāšu - priekšā ar laiku visticamāk noplēsīšu.

 

Es labprāt to iesaku draugiem. Kin.lv būtu labi, ja būtu par mazliet lētāku naudiņu iespēja pasūtīt tikai aizmugurējo uzlīmi, bet tas droši vien nav tik vienkārši, kā no malas varētu likties.

 

PALDIES Tev labais kin.lv … nē nē, nu ko jūs, es jau nepielienu.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
iMac 21" , 500GB, 4GB (2009)

290.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies