Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaunais vecais Peugeot 206 Plus

Auto, Peugeot

Jaunais vecais Peugeot 206 Plus

Krīze ir visur! Arī autoindustrijā. Tāpēc ir īstais laiks neizstrādāt jaunus modeļus, bet izvilkt no noliktavas vecos. Tāpēc Peugeot piedāvā jaunu veco 206. modeli, tikai jau ar papildus "Plus" nosaukumā. Auto būs pieejams paralēli jaunajam 207. modelim. Šis tas ir uzlabots, lai būtu sajūta, ka šis ir jauns auto. Cena, protams, ir mazāka, kas krīzes laikā ir galvenais. Ražotājam mazi izdevumi un pircējam mazāk jātērējas. Visiem labi. Zemāk preses relīze ar sīkāku informāciju.Tirgū drīz būs piejams pavisam jauns Peugeot 206 Plus

Šā gada aprīlī Latvijas tirgū parādīsies jaunais Peugeot 206 Plus – mantinieks Peugeot 206, kas uz šodienu ir atradis 6,5 miljonus klientu un saņēmis vairākas balvas. Jaunajam automobilim ir visi nosacījumi, lai atkārtotu sava priekšteča panākumus uz Latvijas ceļiem.

Jaunais Peugeot 206 Plus ir daudz modernāks par priekšteci, saviem uzticamajiem pielūdzējiem un klientiem tas piedāvā savdabīgu risinājumu ar labu cenas un kvalitātes attiecību.

Ražotāji par Peugeot 206 Plus galveno mērķgrupu uzskata jaunus un dvēselē jaunus cilvēkus, turklāt būtiska grupa ir sievietes, kas bija dedzīgas iepriekšējā 206 cienītājas. Tāpat 206 Plus ir lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku patiešām daudzpusīgam automobilim un vēlās optimēt transportlīdzeklim un tā uzturēšanai nepieciešamos izdevumus.

Peugeot 206 Plus piemīt gandrīz visas 206 īpašības, tikai modernizētā variantā: detaļas labāk savstarpēji saplūst un virsbūvei ir jūtamākas plūdlīnijas formas. Tāpat kā iepriekšējam modelim, arī 206 Plus salons ir izbūvēts itkā “apkārt pasažieriem”, un būtisku atjaunošanas kursu ir izgājusi konsole, kas tagad labāk slāpē motora troksni. 206 Plus instrumentu panelis izstrādāts pēc motocikla paneļa parauga, tam pievienotas modernas detaļas skaistumam un izmantoti moderni materiāli, uzsverot jauneklīgo un mūsdienīgo atmosfēru.

206 Plus būs piejams ar divu tipu motoriem: 1.4 litrīgs benzīna motors ar 75 zirgspēju jaudu un 1.4 HDi dīzeļmotors ar 70 zirgspēju jaudu, kura vidējais degvielas patēriņš ir tikai 4,2 l/100 km ar CO2 izmešu saturu 110 g/km.

„Tas ir kompakts, viegli izmantojams, lietotājam un videi ļoti draudzīgs, neapšaubāmi pievilcīga dizaina un, kas ir īpaši svarīgi – ļoti uzticams automobilis. Peugeot 206 Plus piemīt visas tās īpašības, kas nodrošina vienkāršu, baudāmu un bezrūpīgu braukšanas prieku“, svarīgākās 206 Plus pozitīvās iezīmes apkopoja Pērs Brinkenbergs, KW Bruun Baltic rīkotājdirektors.

Latvijā Peugeot 206 Plus būs piejams no šā gada aprīļa, cenu ziņā tas atradīsies starp Peugeot 107 un Peugeot 207.

Tagad Peugeot oficiālais importētājs Latvijā būs KW Bruun Baltic.
Uzņēmumam ir vairāk nekā 50 gadu ilga pieredze Peugeot preču zīmes tirgošanā. Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā un Īslandē tas pārdod 50 000 Peugeot automobiļus gadā. Saistībā ar Peugeot un Latviju K.W. Bruun ir ļoti nopietni un godkārīgi plāni, kam iedvesmu devis ekonomiskais Peugeot modelis ar tā patīkamo ārējo izskatu un labajām braukšanas īpašībām.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies