Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Cik maksā Oskars?

Dažādi
Cik maksā Oskars?No viena dolāra līdz pat desmitiem tūkstošu dolāru. Viss atkarīgs no tā, kā īpašnieks vēlas pārdod savu zelta vīriņu.

Pirmais variants - pārkausēt zeltā. Šogad zelta cenas ir sasniegušas rekordlielus apmērus, tāpēc Oskari ir kļuvuši vērtīgāki kā jelkad. Vienas statujiņas zelta cena ir 500 dolāru. Nav gana daudz, lai kādam rastos vēlme to pārdot zeltā.

Otrais variants - pārdod legāli. Šis ir visneizdevīgākais variants. Kopš 1950. gada visiem Oskaru saņēmējiem ir jāparaksta līgums, kurš nosaka, ka pie vēlmes pārdod savu statujiņu, tā vispirms jāpiedāvā Kino Akadēmijai par 1 dolāru. Nav informācijas, vai kāds būtu izvēlējies šo variantu.

Trešais variants ir visvilinošākais - nelegāla pārdošana. Šādas lietas notiek biežāk kā gribētos. Trīsdesmit tūkstoši latu ir pavisam ikdienišķa cena vienai statujiņai. protams, pie nosacījuma, ka tās saņēmējs ir bijis kaut kas daudz maz ievērojams, nevis "otrā plāna grimētājs ārzemju filmā". Lielie Oskari - kas saņemti par labāko filmu, aktieri, režisoru var arī sasniegt cenu virs miljons dolāriem. Kādam grūtībās nonākušam aktierim tas varētu būt vilinošs darījums.

Par cik jūs pārdotu savu Oskaru?

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies