Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jauni Apple MacBook un MacBookPro

Tehnika
Jauni Apple MacBook un MacBookProVisi tie, kas nesen nopirkuši Apple MacBook laptopus var tagad kost sev pirkstos un lamāties. Es to daru jau kopš vakardienas. Kāpēc? Jo vakar Apple izlaida atjaunotus modeļus saviem laptopiem.

Atjaunoti tika gan MacBook gan MacBook Pro. Tiesa, pašas izmaiņas gan nav tik lielas kā daudzi gaidīja. Visiem laptopiem tagad ir pieejams ātrāki 2.4GHz un 2.6GHz Intel Core 2 Duo procesori, vairāk atmiņas un lielāks cietais disks. Plus, ilgi gaidītais multi-touch skārienpaliktnis (touchpad/trackpad). Jau līdzšinējie Apple laptopi prata atšķirt divu pirkstu pieskārienus, taču jaunajā versijā šīs iespējas ir paplašinātas. Tagad izmantojot divu pirkstu kombinācijas iespējams palielināt/samazināt ekrānā redzamo (bildi utt), pagriezt to utt. Ar trīs pirkstiem iespējams pārlapot interneta pārlūku turp un atpakaļ.

Tie, kas jau lieto Apple iPhone ir pieraduši pie šiem žestiem. Mēs pārējie varam vien gaidīt kad Apple izlaidīs trackpad programmatūras atjaunojumu, lai arī mēs "veco" MacBook lietotāji varētu lietot šīs jaunās iespējas.

Jauno MacBook un MacBook Pro cenas ir saglabājušās tādas pašas. Veikalos Latvijā jaunie laptopi parādīsies visai drīz.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies