Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ieteikums ko skatīties tagad, kad Top Gear un Grand Tour ir sagājuši auzās

Auto

Ieteikums ko skatīties tagad, kad Top Gear un  Grand Tour ir sagājuši auzās

Kopš Džoijs aizgāja no jaunā Top Gear tas ir kļuvis par neskatāmu drazu. Diemžēl arī Grand Tour ar vecajiem ākstiem paliek arvien šķidrāks un pēc Klarksona senilās filosofijas vispār varam sākt apšaubīt raidījuma nākotni. Bet ko darīt, ja tomēr gribas to benzīna smaku savā televizorā? Man ir atbilde!

Motortrend. Tas ir netflikss benzīngalvām. Bezceļa gāzēji, vecu hlamu restaurētāji, motoru tjūnētāji un superkāru pārdevēji. Viss krējums visām gaumēm.

Es neko daudz nestāstīšu, jūs jau ziniet kā darbojas video straumēšanas vietnes. Samaksā 4.99$ (rēķiniet paši cik tas ir eiro) mēnesī un skaties. Tas ir lētāk kā Amazon Prime, kurā vispār nav ko skatīties kā vien to GT.


Daži raidījumi ko silti iesaku. Dirt Every Day - ļoti vienkārši un sirsnīgi piedzīvojumi ar pašu restraurētiem bezceļa auto. 5 līdz 30 minūtes. Nekāda lieka patosa. Diesel Brothers - šis ir jau šovīgs šovs ko taisa Discovery. Milzīgi un dārgi bezceļa dīzeļauto, bet ar sirsnīgiem vientiešiem no Jūtas štata. Un vēl visādi šovi un šoviņi par autiņiem. Pamēģiniet. 2 nedēļas bez maksas. Straumējams telefonā, Airplay un Chromecast.

Bonuss. Ja lieto kādu ģeolokācijas piečakarētāju (piemēram Getflix), tad kļūst pieejami arī citi raidījumi, piemēram - VISS Top Gear kopš pirmās sērijas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies