Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Škoda ļoti Superb 2019

Auto, Testi

Škoda ļoti Superb 2019

Šis! Pērciet šo! Nopietni. Tik lielisks auto. Nu, nopietni. Jā, liels un tā, bet tik patīkami braukt! Biju ciemos pie regbistiem Valmierā un vēlā naktī atgriežoties Rīgā tā vien gribējās vēl kaut kur vizināties! Tik viegli, paklausīgi, neuzbāzīgi… Superbs brauc superbīgi!

Ok, es mazliet salēju medu, bet nu nav melots! Ir gan auto arī darvas pilieniņi. Piemēram sēdekļi šim konkrētajam ir nez kāpēc neticami cieti. Nācās ilgi grozīt un locīt pareizajā leņķī, lai būtu ērti sēdēt. Un otra lielākā bēda ir aizmugures durvis. Tās ir tik nenormāli garas, ka atverot ir jāatkāpjas kādu pusmetru, citādi ar durvju stūri var izbasktīt ribas. Tā jau dizains elegants, bet vispār fuj par tik nejēdzīgi garām un spicām durvīm.

Iekšā, protams, viss diži. Izstiepies, izlaidies kā vien spēj. Vietas atliku likām. Pat tad, ja priekšā sēž kās garais. Nekādas baigās izklaides gan aizmugurē nav, bet tas arī labi. Galvenais, lai ir ērti sēdēt un nekas netraucē.

Priekšā arī viss ērti (ja neskaita tos sēdekļus ar kuriem jāpakrāmējas). Kloķi lielākoties pareizajās vietās (izņemot to idiotisko kruīza puļķi zem stūres!). Arī klimata galvenās pogas ir fiziskas un tikai jau pēc papildfunkcijām jāstiepjas ekrānā.


Interesanti, ka šim auto nav braukšanas režīma poga. Režīmu var mainīt, bet tikai ļoti dziļi ielienot ekrāna izvēlnē. Vienreiz izvēlies un brauc. Nekāda raustīšanās braukšanas laikā. Kas ir labi. Uzliec vienreiz komforta režīmu un ducini. Ja gribas skriet - min pedāli grīdā un skrien! Bet ja ar pedāli maigi, tad mierīgi var iekļauties piecos litros uz simtu. Nu ļoti saldi priekš tik liela auto!

Vēl viena lieta, kas man šķita ļoti salda - spidometrs. To ir iespēja pielāgot ar dažādām opcijām, bet ir iespēja izvēlēties tikai ātrumu un atlikušo nobraukumu. Tikai! Pilnīga maģija! Šis ir zelta standarts! Lūdzu, visos auto šādu opciju! Man pilnīgi noteikti nerūp spidometrā redzēt informāciju par audio vai virtuālās lapiņas, kas ilustrē ekonomisku braukšanu un citu miskasti. Tikai ātrums un atlikušais nobraukums. Arī bākas līmeni var novākt, lai lieki nespīd. Perfekti!

Īsāk sakot šis ir viens varen feins auto. Un pieejams jau no 21 tūkstoša eiro. Tas izklausās diži. Man liekas šīe būs īpaši populāri otrreizējā tirgū.
Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019

Škoda Superb 2019  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies