Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Šis ir tas droīds, kuru jūs meklējat 

Auto, Testi

Šis ir tas droīds, kuru jūs meklējat 

Ziniet, kurš vēl ir foršs auto? Cēhāer. Tā jocīgā toijota, kas izskatās pēc droīda no zvaigžņu kariem. Ja jums pietrūkst naudiņas tam kolosālajam BMW, tad šī varētu būt laba alternatīva.  
 
Jūs teiksiet, ka zaimoju. Ka nevar milzīgu, lepnu BMW salīdzināt ar kompaktu krosoveru. Tomēr var. Abiem ir mazliet līdzīgas sajūtas. Un mazliet līdzīgas formas. Abi ir veidoti kā kupejas. Nu, labi. Ar to līdzības beidzas. Bet C-HR ir ļoti feins auto. Ērts. Loģisks. Tajā nav milzumdaudz vietas, taču ir pietiekoši gan priekšā, gan aizmugurē.  
 
Šis konkrētais ir hibrīds, kas to padara vēl patīkamāku. Kluss, vienmērīgs, atsaucīgs. Tas nav nekāds sportists vai bezceļu bridējs, bet normālos ikdienas apstākļos ļoti ērti lietojams. Ērti iekāpt, apsēsties. Nav ilgi jāmeklē sava pareizā pozīcija pie stūres. Kāp un brauc.  


Salons arī lielākoties tīri labi pārdomāts, tomēr tur ir vairākas klupnes. Pirmā bēda ir viduskonsolē - zona ap pārnesumu pārslēgu ir veidota no spīdīgas plastmasas - tātad tā zibenīgi skrāpējas - un tā ir neregulāras formas - tātad tur nevar neko nolikt, viss šļūks un kritīs uz visām pusēm. Otra bēda ir... jūs jau zināt kas. Tā tāfele paneļa vidū. Pats par sevi risinājums infoizklaides iekārtu uzstādīt tik zīmīgi izceltā planšetē nav slikts, taču pašas ierīces lietojamība ir vienkārši šausmas. Nekādi nespēju saprast kā autoražotāji iedomājas reālos apstākļos lietot skārienjutīgo skaļuma pogu. Ar šo nelaimi grēko daudzi. Par nejēdzīgo, šaušalīgi bremzējošo un funkcionāli bezjēdzīgo saskarni vispār nav ko runāt. Mans ieteikums - tajā tāfelē vienkārši iedzeniet skrūves labam telefona turētājam un lietojiet to savām audio un navigācijas vajadzībām.  
 
Vēl varētu vēlēties, lai auto cena būtu mazliet draudzīgāka. Optimāli aprīkots hibrīds būs ap 27 tūkstošiem. Protams, var baudīt arī pilnīgi askētisku "parasto benzīnnieku" sākot no 18 tūkstošiem. Tam iztrūks tā nejēdzīgā JBL infoizklaides iekārta (kas ir labi), savukārt praktiski visas drošības sistēmas ir pieejamas jau bāzes versijā. Pat adaptīvais kruīzs un LED dienas gaismas lukturi būs.  
 
Īsāk sakot, šo auto var pilnīgi mierīgi pirkt visplikākajā versijā. Tā negadās bieži.  
 
Vai man kaut kas bija jāsaka par dizainu? Jums tas šķiet dīvains? Man tas šķiet ļoti foršs. Beidzot kaut kas interesants bezgalīgajā bezformas pasātu un oktāviju pasaulē.

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017

Toyota C-HR Hybrid 2017


  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
DELL ALIENWARE M17X

775.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies