Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Arī OnePlus nolēma sačakarēt savus telefonus

Mobilie

Arī OnePlus nolēma sačakarēt savus telefonus

Vispirms tas bija Samsung. Pēc tam sekoja Huawei. Un tagad arī OnePlus izdomāja, ka tiekšanās pēc bezjēdzīgas ailītes specifikāciju tabulā ir pareizais ceļš.

Runa ir par ekrāniem ar nolocītajām malām. Kad Samsung to ieviesa, viņiem bija ideja ekrāna malas izmantot īpašām notifikācijām. Bet vēlāk visi uzsēdās uz šī viļņa, jo ar nolocītu ekrānu var izlikties, ka tas ir lielāks un, ka telefona rāmis ir mazāks. Tādējādi iegūstot maģisko “ratio” - ekrāna/malu attiecību - arvien lielāku un lielāku.


Es šoreiz pat nerunāšu par to, kāda vispār ir jēga no gigantiska ekrāna, kuru nevar noturēt rokās, jo ir likvidēts rāmis ap to. Kas manis satrauc un skumdina ir sačakarētā redzamībā ekrāna nolocītajās malās. Man vienalga, cik kruta tā tehnoloģija, kas ļauj salocīt OLED paneli, bet tam pa virsu ir stikls. Un grozies kā gribi, locīts stikls kropļo attēlu. Tā ir visparastākā optika. Papildus bonuss - nekontrolējams atspīdums. Ja plakano virsmu tu vari iegrozīt tādā leņķī, lai tajā nekas neatspīdētu, tad noliekot sānos divus spīdīgus cilindrus cīņa ar atspīdumiem ir bezcerīga. Grozi to ekrānu cik gribi, vienmēr uz kādas malas kaut kas atspīdēs. Tad kāda vispār jēga ir taisīt tos nenormāli augstas izšķirtspējas, spilgtuma, hercu un krāsu ekrānus, ja tos nevar normāli redzēt?

Zinu, zinu. Ritinot feisbuku nevienam nerūp kas ir tajās ekrāna malās. Bet tad kāpēc vispār jāpērk tie absurdi dārgie telefoni?

Stulbi kaut kā, kad ērā, kad telefonos sāk iebūvēt tik fantastiskas fotokameras, tiek mākslīgi čakarēti to ekrāni, lai uzņemtos foto nevarētu normāli apskatīt. Kāpēc? Tikai tāpēc, lai varētu palielīties, ka “šim telefonam ir arvien mazāks rāmis”. Tik mazs, ka to nav iespējams noturēt rokās un ir tas ir jāiebāž kādā maciņā pilnībā likvidējot jebkādu teorētisko mazā rāmja ieguvumu…


Huawei P30 Pro

  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Palm Phone

65.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

179.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

375.00 EUR
Pārdod
OnePlus 7T

189.00 EUR
Pārdod
DipDap

65.00 EUR
Pārdod
Macbook Pro 13 - mid 2012

220.00 EUR
Pārdod
Klasisks pilsētas velo

125.00 EUR
Pārdod
Bose Soundlink Mini 2

100.00 EUR
Pārdod
Siltinātas vasaras mājas

9000.00 EUR
Pārdod
Pludmales stila velo

225.00 EUR
Pārdod
Skrejritenis Vortex DC-F3

40.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies