Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Gada labākais gadžets

Dažādi

Gada labākais gadžets

Pavisam aizmirsu gada izskaņā par šo uzrakstīt, bet, nu, palielam jau nav nekāda starpība kurā datumā es kaut ko pasludinu par gada labāko gadžetu. Tātad. Tās nav kedas. Tās ir kurpju šņores. Pareizāk sakot - tās nav kurpju šņores, tas ir kurpju šņoru aizvietotājs.

Man jau sen bija sajūta, ka ir jābūt kādam risinājumam tik vecmodīgai lietai kā kurpju šņorēm. Nu, nav nopietni, ka mums ir pašbraucoši auto un virtuāli asistenti telefonos, bet katru dienu mums jāliecas un jātupjas, lai sasietu mezglā divus striķīšus. Un izrādās - ir tam risinājums! To sauc Lock Laces.

Tās ir elastīgās šņores, kuras tu iever savā kurpē/kedā/zābakā, abus galus saliec kopā un izver caur mazu saspiedēju. Un tad tev nekad vairs nekas nav jāšņorē! Tā kā šņores ir elastīgas, visticamāk apavus var uzvilkt vienkārši tāpat uzstiepjot. Bet ja gribas tomēr stingrāk - atbrīvo savilcēju un pastiep šņores ciešāk. Viens un divi. Viss. Nekāda mezglu siešana un pārsiešana, lai atrastu pareizo stingrību.


Oriģinālās Lock Laces maksā ap 10 dolāriem, taču nav pat vajadzībās tērēt tik daudz. eBay var atrast ļoti labas alternatīvas par pāris dolāriem ieskaitot visu sūtīšanu. Silti iesaku doties uz interneta bodēm un pasūtīt sev elastīgās kurpju šņores visiem saviem apaviem. Nu, labi, ja tu esi smalks švīts no juristu biroja, un tev vajag smalkas švītīgas ādas kurpes, tad turpini vien šņorēt. Bet mēs visi pārēji mierīgi varam aprīkot savas kurpes, kedas un zābakus ar elastīgajām šņorēm un aizmirst par bezjēdzīgo mezglu siešanu.  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 7a

345.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

459.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

179.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies