Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Īsa pamācība lielisku foto uzņemšanai ar telefonu

Foto, Mobilie

Īsa pamācība lielisku foto uzņemšanai ar telefonu

  1. Notīri objektīvu
  2. Turi telefonu stabili (arī pēc pogas nospiešanas)
  3. Apstrādā bildes

Būs gana īsa pamācība?


Var, protams, arī mazliet garāk.Notīri objektīvu. Šis ir visnozīmīgākais, visefektīvākais, visvienkāršākais padoms, kas visvairāk ietekmē bilžu kvalitāti. Nopietni. Tam ir MILZĪGA nozīme. Paskatīsimies tīri praktiski - telefona diafragmas atvērums ir kaut kur ap vienu līdz diviem milimetriem. Pa šo sīko spraugu iekšā jāielaužas gaismai uz 6, 8, 12 vai pat vairāk MILJONIEM pikseļu. Ja uz šī stikliņa ir puteklis, tas būtībā piesedz PĀRIS MILJONUS pikseļu. Rezultātā - bilde ir miglaina. Un nekāda pēcapstrāde to normāli neizglābs. Tātad - regulāri (pirms katras bildēšanas?) nopūt putekļus un ja vajag - noslauki ar lupatiņu (krekla/kleitas stūri) tauku pleķus. Viss. Tu esi par 90% uzlabojis bildes kvalitāti.


Turi telefonu stabili. Nav svarīgi vai tu bildē spožā saulē vai tumšā krogā - turi telefonu stabili. Un kas būtiski - turi to stabili pirms nospied pogu, pogas nospiešanas brīdī UN brīdi pēc tam. Kāpēc? Jo bieži vien telefons vienkārši bremzē un reāli kadru uzņem mirkli pēc tam, kad esi nospiedis pogu un ir noskanējis mākslīgais “klik”. Ja šajā brīdī tu jau kustini telefonu, lai apskatītu uzņemto bildi vai ko citu - bilde būs miglaina, jo uzņemta kustībā. Telefons bremzē - pielāgojies tam.


Apstrādā bildes. Nebaidies no tā - tas nav nekas sarežģīts un tas nav nekas amorāls. Visas tās smukās bildes ko tu redzi internetos un instagramos - tās visas ir apstrādātas. Bet nebaidies - tev nevajag fotošopu. Nu, vismaz ne lielo. Tas, ko tev vajag ir PS Express aplikācija (bezmaksas). Tas ir vienkāršais fotošops telefonam. Izklausās biedējoši telefonā krāmēties ar fotošopu, bet nevajag satraukties. Atklāšu maģiju kā 15 sekundēs bildi uztaisīt nesalīdzināmi “garšīgāku”.


- atver bildi ar PS Express (iPhone lietotāji to var izdarīt uzreiz no fotoalbuma nospiežot Edit un tad “…” pogu.
- pārslēdzies uz rediģēšanu (mums nerūp iebūvētie filtriņi) vidējā poga ar strīpiņām

Tagad īstā maģija:
- Palielini Clarity (daudz, bet varbūt ne līdz galam)
- Palielini Vibrancy (pēc sajūtām)
- Palielini Sharpen (nepārspīlē)
- done&done


Tev ir nesalīdzināmi feināka bilde kā pirms 15 sekundēm. Forši, vai ne?


Un nē, nav nozīmes cik kruts tev ir telefons. Kaut vai jaunais aifons vai divacu Huawei ar Leica uzrakstu. Visas bildes var padarīt foršākas.


Bet, bet, bet… tā jau pazūd fotoreālisms! Kas tu esi? Dokumentālists fotoreportieris? Nē? Tad nomierinies un izbaudi skaistas bildes.


Padoms visiem kā pāris sekundēs dramatiski uzlabot savas telefonbildes - notīriet Putekļi uz šķietami tīra objektīvaiPhone PS Express Edit, un tad to podziņu ar "..." (lielajiem iPhone tā ir apakšā)iPhone PS Express Ja pirmajā reizē PS Express nav redzams, nospied More un ieslēdz, lai tas parādītosiPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

iPhone PS Express

  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies