Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sony piedāvā mazu un vieglu 4K videokameru

Tehnika

Sony piedāvā mazu un vieglu 4K videokameruIepazīstoties ar UHD televizoriem atklājām, ka ir problēmas rast UHD atbilstošu saturu. Lūk, lielisks risinājums - videokamera, kas uzņem 4K izšķirtspējas video.

Kamera ir tikpat maza, kā "parastās" šāda formāta videokameras, taču ar matricu, kas nodrošina tik kāroto ultra augsto izšķirtspēju. Atliek vien komplektā iegādāties jauno Mac Pro, lai uzņemto video varētu vienkārši samontēt un baudīt uz lielā, ieliektā ekrāna.


Zemāk oficiālā informācija.

Sony izlaiž pasaulē mazāko un vieglāko 4K* digitālo videokameru


Digitālā videokamera FDR-AX100E pierāda to, ka labākās lietas iegūstamas mazos iepakojumos

Uzņemiet 4K video ar nelielu digitālās videokameras korpusu, kas ļauj viegli darboties ar vienu roku
1.0 tipa Exmor R™ CMOS sensors ar aizmugures apgaismojumu nodrošina satriecošu 4K attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā
New BIONZ X image processing engine
ZEISS Vario-Sonnar T* 29 mm platleņķa objektīvs ar 12x optisko tālummaiņu un funkciju Optical SteadyShot
Profesionāla tipa vadība ar manuālu gredzenu, ciparripu un iebūvētiem ND filtriem
NFC pārsūtīšanai ar vienu pieskārienu un Wi-Fi tālvadībai no jūsu viedtālruņa

* „4K” šajā materiālā attiecas uz 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju.

Sony jaunā 4K Handycam® AX100E ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri vēlas notvert un skatīties īpašās atmiņas savos 4K BRAVIA TV augstākajā iespējamajā izšķirtspējā. Par 74 % mazāks un par 67 % vieglāks nekā FDR-AX1E ērtai uzņemšanai ar vienu roku, tā mazais korpuss ir pietiekami ietilpīgs labākās Sony tehnoloģijas iekļaušanai.

Šī ir pirmā 4K Handycam®, kurai ir liels 1.0 tipa Exmor R™ CMOS sensors ar lielu aizmugures apgaismojumu. Daudz lielāks nekā sensoriem parastos patērētāju digitālajās videokamerās, tas notver nevainojamus 4K Ultra HD attēlus (3840 x 2160 pikseļi) ar četrreiz detalizētāku attēlu nekā Full HD, vienlaikus ļaujot iegūt skaistus „bokeh” (defokusēšanas) fona izplūduma efektus.

4K sensors ir savienots pārī ar Sony īpaši jaudīgo BIONZ X procesoru, kam piemīt vietai atbilstošas trokšņu samazināšanas un detaļu atveidošanas tehnoloģijas neticami spilgtiem un reālistiskiem video, kas vairāk nekā jebkad iepriekš līdzinās īstenībai. Kopā ar digitālās videokameras pilnveidoto funkciju Cinematone Gamma/Colour, progresīvā 25p ierakstīšana jūsu video piešķir krāšņu, siltu un bagātīgu izskatu.

Handycam® AX100E ir jaunizstrādātais ZEISS Vario-Sonnar T* objektīvs ar 12x optisko tālummaiņu, kas ir precīzi iestatīta 4K uzņemšanai. Pateicoties 11 grupu/17 elementu objektīvam, kuram ir uzlaboti asfēriski (AA — advanced aspherical) un ED objektīva elementi, izšķirtspēja ir smalki iestrādāta kadra stūrī.

Darbojoties kopā ar lielo 1.0 tipa sensoru, BIONZ X procesoru un ZEISS objektīvu ar septiņu lāpstiņu atvērumu, objektīvs nodrošina nevainojamas filmas un fotogrāfijas ar iespēju veidot iespaidīgus „bokeh” (defokusēšanas) efektus gluži kā profesionāls videogrāfs. Lai rezultāts būtu vēl spīdošāks, Optical SteadyShot saglabā video gludu un stabilu, ja filmējot kameru turat rokā.

Citā 4K Handycam® funkcija Dual Video Recording ļauj vienlaicīgi ierakstīt augstas kvalitātes videoklipus un kopīgošanai piemērotus MP4 failus. Uzņemiet video XAVC S (līdz 50 Mbps) vai AVCHD formātā, lai skatītu, rediģētu un baudītu augstā izšķirtspējā. Vienlaicīgi kompaktāka zemas izšķirtspējas video kopija tiek ierakstīta MP4 formātā. Pēc filmēšanas vienkārši pieskarieties savam viedtālrunim vai planšetdatoram, kurā iespējota NFC, lai bez vadiem pārsūtītu tīmeklim piemērotos MP4 klipus no AX100E ātrai kopīgošanai tiešsaistē.

Jūsu radošās iespējas paplašina ierakstīšana ar lielu kadru nomaiņas ātrumu, kas notver darbību HD kvalitātē (1280x720) īpašā ātrumā — 120 secīgi kadri sekundē. Baudiet video, kas rediģēti jūsu personālajā datorā nevainojamā lēnā kustībā gluži kā palēninātā atkārtojumā, kurā redzams katrs izšķirošā soda metiena moments.

Video un fotogrāfiju rādīšana jūsu 4K televizorā ir ļoti vienkārša, atliek tikai pievienot komplektā iekļauto HDMI kabeli. Pat ja neskatāties tos 4K televizorā, jūs varat izbaudīt Super-sampled Full HD atskaņošanu, kas automātiski konvertē 4K video ļoti augstas kvalitātes 2K (Full HD), izmantojot milzīgu datu apjomu katrā 4K kadrā, lai iegūtu iespaidīgu rezultātu.

Īpašs uzlabojums: pieskaroties digitālās videokameras displejam 4K atskaņošanas laikā, nekavējoties tiek iezīmēts attiecīgais lauks, ko atskaņo kā Full HD video.

Lietotājam draudzīgas, profesionāli radošas funkcijas
Handycam® AX100E ļauj jums stingri kontrolēt skaistu 4K attēlu radīšanu.

Uzņēmumu kadrēšana caur augstā kontrasta OLED Tru-Finder, kas nodrošina platu skatleņķi, sagādā īstu prieku.

Vairāki filtri pēc izvēles — tīrais, 1/4 filtrs, 1/16 filtrs vai 1/64 neitrāla blīvuma (ND — Neutral Density) filtrs pielāgo apgaismojuma līmeni, kas ieiet objektīvā. Tas video veidotājiem sniedz brīvību precīzi kontrolēt aizvara ātrumu un atvērumu radošākām iespējām. Apvienojumā ar digitālās videokameras lielo attēlu sensoru, tas ļauj radīt skaistus, nevainojamus „bokeh” (defokusēšanas) fona izplūduma efektus, nepalielinot aizvara ātrumu, pat ja uzņemat ārā saulainā laikā.

Ērti novietoto objektīva gredzenu var izmantot, lai nodrošinātu fokusa vai tālummaiņas un ekspozīcijas kontroli ar pirksta galu. Video entuziasti novērtēs arī sānā iebūvēto kontroles ciparripu, kurai var piešķirt tādas funkcijas kā pastiprinājums vai spilgtums. Veikt regulēšanu ar pirkstu ir viegli, pat ja skatāties caur elektronisko skatu meklētāju ar aizvērtu digitālās videokameras LCD ekrānu.

Jaunā funkcija My Voice Cancelling automātiski samazina tieši aiz kameras esošās balsu frekvences, neietekmējot runājošās personas balsi. Tagad netīšie komentāri un balsis aiz kadra tiek maģiski samazinātas skaņu celiņā, ļaujot runāt filmētajiem cilvēkiem.

Pieslēdzieties bez vadiem ar savu tālruni, planšetdatoru vai televizoru
Iebūvētais Wi-Fi un NFC ļauj bez vadiem pārsūtīt videoklipus un fotoattēlus no Handycam® uz jūsu viedtālruni vai planšetdatoru ar vienu pieskārienu. Lai sāktu, vienkārši lejupielādējiet bezmaksas mobilo lietojumprogrammu PlayMemories savai iOS vai Android ierīcei.

Wi-Fi ļauj arī bez vadiem atskaņot saturu, kas saglabāts videokamerā tīklam pieslēgtajā televizorā (nepieciešams ar DNLA renderētāju saderīgs televizors un piekļuves punkts: nav saderīgs ar XAVC S formātu).

Pieskaršanās Handycam® ar jūsu mobilo ierīci, kurā aktivizēts NFC, arī aktivizē viedo tālvadību. Palaidiet un apturiet ierakstīšanu ar savu mobilo tālruni — tas ideāli noder grupu ainās vai viena cilvēka uzstāšanās gadījumā, kad nevēlaties pamest digitālo videokameru, lai tiktu skatā, kad ierakstīšana ir sākusies.

Jaunā 4K digitālā kamera FDR-AX100E no Sony Eiropā būs pārdošanā no 2014. gada maija.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies