Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Laiks atkal strādāt jebkur - piedalies akcijā!

Dažādi

Laiks atkal strādāt jebkur - piedalies akcijā!Microsoft Latvia sadarbībā ar t/c Origo, Valsts kanceleju, Triatel, 77 Agency, Go Beyond un Samsung Electronics Baltics 31.maijā aicina strādāt no jebkuras vietas un izmēģināt elastīga darba stila sniegtās iespējas. Šī diena Latvijā tiks atzīmēta jau otro gadu. Pērn kampaņā piedalījās seši sadarbības partneri un 12 atbalstītāji.

„Strādā jebkur!” dienas mērķis ir rosināt darba devējus izmēģināt elastīga darba stila būtību un iespējamos ieguvumus, motivējot darbiniekus šajā dienā strādāt no jebkuras sev ērtas vietas ārpus biroja. Iniciatīvas uzdevums ir likt aizdomāties tās dalībniekiem par savu resursu lietderīgu izmantošanu un līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi.


„Esam gandarīti, ka arī šogad mūsu iniciatīvai ir pievienojusies plaša domubiedru un atbalstītāju grupa, kas palīdz no dažādiem aspektiem aptvert ieguvumus, strādājot no jebkuras vietas. Šogad esam ieplānojuši ambiciozu akciju - Stacijas laukumā pie t/c Origo pulcēt pēc iespējas vairāk cilvēku un organizāciju, lai demonstrētu elastīga darba stila priekšrocības. Tehnoloģiju attīstība un mākoņu risinājumi ir padarījuši iespējamu piekļuvi darbam nepieciešamajiem resursiem un informācijai jebkurā laikā un no jebkuras vietas, ko var apliecināt arī mūsu tehnoloģiju partneri no Triatel, 77 Agency un Samsung Electronics Baltics. Tomēr jāuzsver, ka elastīgs darba stils nozīmē arī pilnīgi jaunu uzņēmuma kultūru, kas balstīta uz uzticēšanos saviem darbiniekiem un darba rezultātu vērtēšanu pēc reāli paveiktā, nevis pēc fiziskas klātbūtnes birojā, ko arī plāno attīstīt ne vien privātais, bet arī publiskais sektors. Kopā ar mūsu partneriem aicinu ikvienu organizāciju jau laicīgi gatavoties un iesaistīties iniciatīvā un akcijā,” saka Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs.

Šogad iniciatīvu atbalsta Valsts kanceleja, jo „attālinātais darbs un elastīgs darbalaiks ir viens no Cilvēkresursu politikas attīstības koncepcijā ietvertajiem risinājumiem, kā valsts pārvaldes darbību vērst uz konkrētu rezultātu sasniegšanu,” saka Eva Upīte, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes un cilvēkresursu attīstības jautājumos. „Proti, tā ir iespēja motivēt darbinieku – ļaut strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā, jo svarīgākais ir paveiktais, nevis fiziska klātbūtne un astoņu stundu pavadīšana iestādē. Cilvēks pats izvēlas ērtāko un iedvesmojošāko vietu un laiku darbam. Mēs esam dažādi – viens „pūce”, otrs „cīrulis”. Uzreiz gribu uzsvērt, ka attālinātais darbs kā iespēja nebūtu attiecināma uz visiem valsts pārvaldē strādājošajiem, tā būtu piemērota, piemēram, politikas plānotājiem. Taču cilvēkiem, kas nodrošina dokumentu apriti, apkalpo klientus, sniedz IT tehnisko atbalstu, attālinātais darbs nebūtu pieļaujams,” piebilst Upīte.

Iniciatīvas ietvaros Stacijas laukumā pie t/c Origo notiks akcija, kuras mērķis ir pulcēt pēc iespējas vairāk cilvēku un organizāciju, lai demonstrētu elastīga darba stila priekšrocības un, iespējams, uzstādītu jaunu Ginesa pasaules rekordu – „Visvairāk cilvēki, kas strādā ārpus biroja konkrētā vietā”. Rekorda fiksēšanai plānots izmantot Triatel nodrošinātu WiFi un 77 Agency izveidoto reģistrācijas lapu, kas fiksēs visus akcijas dalībniekus starp kuriem notiks arī dažādu vērtīgu balvu izloze.

Plašāka informācija ir pieejama „Strādā jebkur!” iniciatīvas lapā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies