Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaunas Logitech tastatūras iPad un iPad mini

Tehnika

Jaunas Logitech tastatūras iPad un iPad miniVai tu esi no tiem, kas var brīvi rakstīt ar virtuālo klaviatūru planšetdatora ekrānā, jebšu lieto pievienojamu fizisko klaviatūru? Ja pēdējais, tad, iespējams, tevi priecēs jaunās Logitech ierīces.

Šodien Logitech paziņoja par tā planšetdatoru piederumu sērijas papildināšanu ar Logitech Folio tastatūru un Logitech Folio mini tastatūru, kas konstruētas, lai aizsargātu planšetdatoru un skārienekrānu. Logitech Folio izmantots izsmalcināts audums un jaunas krāsas, lai tastatūra saskanētu ar jūsu stilu. “Jaunajai Logitech Folio tastatūrai par pamatu izmantojām godalgoto Logitech Ultrathin Keyboard Cover, pievienojot papildu aizsardzību,” sacīja Maiks Kulvers, Logitech planšetdatoru piederumu viceprezidents. “Lai paceltu dizainu jaunā pakāpē, mēs apvienojām Logitech pieredzi tastatūru izstrādē ar augstas kvalitātes materiāliem, lai radītu izsmalcinātības sajūtu funkcionālai aizsardzībai, ko cilvēki vēlas un kas nepieciešama viņu planšetdatoriem.”


Logitech Folio tastatūra savienojas ar jūsu iPad pa Bluetooth un tai ir pierasti, tradicionāla izmēra taustiņi ar funkciju taustiņiem iPad, kas ļauj novērst ekrāna tastatūras ierobežojumus.

Logitech ir apvienojis mūsdienīgus materiālus ar tīru industriālo dizainu, lai radītu individualizētu stilu, tai pat laikā samazinot planšetdatora sabojāšanas risku. Tastatūru iespējams izmantot arī kā statīvu, kas nodrošina divus ērtus apskates leņķus, tādejādi varat lietot savu iPad vai iPad mini vislabākajā pozīcijā. Logitech Folio tastatūrai tāpat ir tūlītēja ieslēgšanas/izslēgšanas funkcionalitāte, kas „pamodina” tavu planšetdatoru, kad jūs atverat pārsegu un “iemieg”, kad to aizverat, tādejādi palīdzot taupīt planšetdatora akumulatoru.

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech Folio tastatūra būs nopērkama no aprīļa par €99.99. Sagaidāms, ka Logitech Folio mini tastatūra būs nopērkama no maija par €79.99. Abi produkti būs nopērkami dažādās krāsās. Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet www.logitech.com vai mūsu emuāru.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies